• کد خبر:۱۰۶۶۶۵
سرمربی شهرداری آستارا گفت: اگر قرار است در برگزاری رقابت های فوتبال ، بازیکنی به کرونا مبتلا شود هم در لیگ برتر ، هم در لیگ یک و هم در لیگ دسته دوم احتمال ابتلا وجود دارد بنابراین امیدوارم یک تصمیم کارشناسی شده گرفته شود تا هیچ تیمی متضرر نشود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛  بعد از اعلام تعطیلی رقابت های لیگ دسته دوم و سوم بسیاری از مربیان لیگ دسته دومی و دسته سومی نسبت به این خبر واکنش های مختلفی نشان دادند.
در این بین اما صحبت های حسن اشجاری سرمربی موفق تیم لیگ دسته دومی شهرداری آستارا که تیمش در آستانه صعود به لیگ دسته اول می باشد بسیار جالب و شنیدنی می باشد.

اشجاری در این مورد با خنده ای تلخ گفت : از رقابت های لیگ دسته دوم تنها پنج هفته باقی مانده است ، ضمن اینکه محیط برگزاری رقابت های لیگ دسته دوم و سوم بسیار سبک تر و خلوت تر از لیگ برتر و لیگ دسته اول می باشد ، بعد اینکه کلا قرار است بازی ها بدون تماشاگر برگزار شود بنابراین چه دلیلی دارد بعد از این همه هزینه ، این همه زحمت و تلاش و استرس حالا بگویند رقابت ها تعطیل شده است!؟

در چنین شرایط اقتصادی که تیم ها کلی هزینه کرده اند تکلیف تیم های صعود کننده چه خواهد شد؟ به عنوان مثال تیم شهرداری آستارا در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم از پنج بازی باقی مانده در سه بازی میزبان و در یک بازی میهمان می باشد ضمن اینکه یک بازی هم با کارون خرمشهر داریم که این تیم از ادامه رقابت ها انصراف داده است و باید سه امتیاز این بازی را به ما بدهند.

و خیلی جالب تر اینکه سه تیم بالای تیم ما در جدول رده بندی - هر سه تیم امتیاز بازی با کارون به آنها داده شده است و اگر همین الان فقط سه امتیاز ، بازی با کارون که به دیگر تیم ها داده شده است را به حساب ما واریز کنند همین الان تیم ما به رده دوم جدول صعود خواهد کرد- بنابراین یا باید سه امتیاز کارون از همه تیم ها کسر شود یا سه امتیاز به حساب همه تیم ها واریز شود تا عدالت رعایت شود.

چند سال پیش همین اتفاقات برای تیم هف سمنان افتاد و کلا آن تیم کنسل شد و اکنون ما نیز در چنین شرایطی قرار گرفته ایم و در حالی که از بیشترین شانس صعود به لیگ دسته اول برخوردار هستیم - هر روز یک خبر در رسانه ها نشر پیدا میکند و باعث دل نگرانی مسئولین ، هواداران و بازیکنان می شود، ما در این فصل هزینه زیادی انجام داده ایم و شاید اگر نتوانیم به لیگ دسته اول صعود کنیم باشگاه شهرداری دیگر در سال های آینده اصلا تیمداری نکند زیرا شرایط صعود در لیگ دسته  دوم بسیار سخت است و شاید اگر هم تیمداری شود دیگر چنین شانسی برای صعود پیش نیاید.

اشجاری در پایان ضمن تقدیر از زحمات آقای شفیعی مسئول برگزاری رقابت های لیگ دسته سوم گفت : ویروس کرونا نمی تواند فرق بین بازیکنان لیگ برتر و لیگ دسته سوم را تشخیص دهد و اگر قرار است در برگزاری رقابت های فوتبال ، بازیکنی به کرونا مبتلا شود هم در لیگ برتر ، هم در لیگ یک و هم در لیگ دسته دوم احتمال ابتلا وجود دارد بنابراین امیدوارم یک تصمیم کارشناسی شده گرفته شود تا هیچ تیمی متضرر نشود زیرا چندی پیش سرمربی خیبر خرم آباد مصاحبه ای انجام داد که باعث شائبه هایی نزد لیگ دومی ها شد ولی به شخصه اعتقاد دارم با تصمیمات درست و منطقی می شود لیگ دسته دوم و سوم را به سرانجام برسانیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار