• کد خبر:۱۰۶۶۶۷
رفتار فدراسیون با ما دیکتاتورانه است؛
  • ۲۲:۵۶
  • ۰۹/خرداد/۱۳۹۹

مالک باشگاه داماش: وضعیت مالی باشگاه بسیار بد است

مالک باشگاه داماش گیلان گفت: وضعیت مالی داماش بسیار بد است و بازیکنان داماش حق دارند‌ که از این وضع ناراحت و گلایه مند باشند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ اسماعیل حاجی پور در گفتگوی زنده تلفنی با برنامه مجله ورزشی رادیو گیلان در خصوص جرائم انضباطی باشگاه ها توسط کمیته های مربوط فدراسیون فوتبال اظهار داشت: رفتار فدراسیون فوتبال با بخش خصوصی و تیم های شهرستانی دیکتاتورانه است. باشگاههای شهرستانی جایی در تشکیلات فدراسیون ندارند و بخش خصوصی به جای حمایت فقط اذیت و جریمه می شود.

حاجی پور افزود: بنده از داماش جدا شدم و سمتی در این باشگاه ندارم. اما داماش را مثل فرزندم دوست دارم و برایم جایگاه و ارزش زیادی دارد. جدایی ام از داماش باعث شد تا از دست فدراسیون راحت شوم.

مالک باشگاه داماش ادامه داد: پارسال در پلی آف لیگ دو حق مسلم داماش را خوردند و نه تنها کاری انجام نشد بلکه متحمل هزینه بالایی شدیم و سهمیه خریدیم. در آن روز جلال مرادی نماینده فدراسیون با مشت از پشت سر به یکی از اعضای کادر ما کوبید اما در عوض ما محروم و جریمه شدیم.

وی بیان داشت: تازیانه فدراسیون به نوبت بر تن همه تیمهای گیلانی زده شده، یک روز این تازیانه را بر پشت ملوان زدند و برای نابودی این تیم گام برداشتند، روز دیگر در مسجد سلیمان بر صورت سپیدرود زده شد و در پلی آف پارسال و فینال جام حذفی تازیانه را بر سر داماش کوبیدند. نمی دانم از جان تیمهای گیلانی چه می خواهند و مشکل فدراسیون با گیلانی ها چیست؟

حاجی پور افزود: از ۱۲ خرداد ۹۸ (فینال جام حذفی) همچنان دارند با ما برخورد می کنند . مگر جرم ما در آن روز چه بود که بنده و مدیر عامل باشگاه را هر کدام شش ماه و مرا ۵۰ میلیون و ایشان را ۳۰ میلیون تومان جریمه نقدی کردند. آخر هم یکی پیدا نشد جرم ما را بگوید که چه بود‌. ما جز اینکه از حق خود و هواداران خود دفاع کردیم کاری انجام ندادیم. حق سیصد هوادار داماش که از رشت به اهواز آمده بودند این ود که در ورزشگاه حضور پیدا کنند‌ و جز این خواسته ای نداشتیم. اما شدیدترین محرومیت و جریمه را نصیب ما کردند. اگر نمی خواهند ما باشیم خوب بگویند تا با پای خودمان می رفتیم و این همه بخش خصوصی را متحمل هزینه نکنند.

مالک باشگاه داماش در خصوص وضعیت مالی این باشگاه گفت: وضعیت مالی داماش بسیار بد است. بازیکنان داماش حق دارند‌. آقای استاندار چهار ماه پیش به سازمان مدیریت دستور پرداخت پانصد میلیون تومان به تیم ما را داد. اما این می گوید نمیتوانیم و آن اداره هم می گوید نشدنی است. سوال من این است تیمهای پایتخت نشین‌ چطور میلیارد میلیارد پول می گیرند که ما نمی توانیم؟

وی در پایان گفت: از این رفتارها خسته شده ایم‌. بخش خصوصی نباشد فوتبال و فدراسیون نیست اما فقط برای جریمه های سنگین یاد بخش خصوصی می افتند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
نظرسنجی
برترین مهاجم لیگ یک (فصل 1400-1399)؟
1. علی فاتح (پارس جنوبی)
2. حمید کاظمی (هوادار - بادران)
3. سجاد عبدویی (استقلال ملاثانی)
4. سید پیمان میری (مس کرمان)
5. ایمان غلامی (بادران تهران)
6. فرشاد جانفزا (استقلال خوزستان)
7. میلاد صارمی (پارس جنوبی - شاهین)
8. فرزان دانا (فجرسپاسی)
9. علی خسرونژاد (رایکا بابل)
10. کامبیز دهقانی (خوشه طلایی)