• کد خبر:۱۰۶۶۷۲
امیدوارم آقای حاجی پور به داماش بازگردند؛
  • ۰۰:۱۶
  • ۱۰/خرداد/۱۳۹۹

ربیعی فرد: بازیکنان داماش امسال معرفت به خرج داده‌اند

سرمربی داماش گیلان گفت: بازیکنان داماش امسال معرفت به خرج داده اند . آنها با شرف و با وجود هستند. بازیکنان ما مطالبات خود را نگرفته اند و با وجود تنها دریافتی پنج درصدی اما برای تیم و برای هواداران با تمام توان زحمت کشیده اند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ سرمربی داماش گیلان در گفتگوی زنده  تلفنی با برنامه رادیویی مجله ورزشی رادیو گیلان در خصوص زمان آغاز تمرینات این تیم اظهار داشت: تمرینات خود را از این هفته شروع خواهیم کرد‌. می دانیم که دیر شده اما علت آن این بود که شرایط برای انجام تست کرونا مهیا نبود که با لطف آقای حاجی پور و صحبت هایی که با دکتر سالاری داشتند قرار شد که در روزهای شنبه و یکشنبه آینده تست کرونا را انجام دهیم و بعد از آن به تمرینات تیمی برگردیم.

ربیعی فرد افزود: در این مدتی که تمرینات تعطیل بود از نظر  کیفیت بدنی بازیکنان اطلاع دقیق ندارم و باید در تمرینات آنها را ببینیم. 

سرمربی داماش در خصوص برگزاری بازی ها بدون حضور تماشاگران بیان داشت: نبود هواداران به ما ضربه می زند. داماش تیمی پر هوادار است. هوادارانی که با عشق به استادیوم می آیند و در تمام طول بازی با تمام وجود تیمشان را حمایت می کنند. صادقانه بگویم دلگرمی اصلی من هواداران عزیز و به ویژه تیفوسی ها هستند.  ما و بازیکنان با معرفت داماش تمام تلاش خود را انجام می دهیم و برای شادی دل این هواداران می جنگیم. با این وجود قبلا هم در مصاحبه ها گفته ام اگر شرایط مهیا شود و آسیبی به زندگی فوتبال بازیکنان وارد نشود دوست دارم بازی ها دنبال شود. این به نظر ستاد کرونا بر می گردد و ما هم تابع تصمیم آنها هستیم.

وی در مورد مشکلات مالی باشگاه داماش گفت: بازیکنان داماش امسال معرفت به خرج داده اند . آنها با شرف و با وجود هستند. بازیکنان ما  مطالبات خود را نگرفته اند و با وجود تنها دریافتی پنج درصدی اما برای تیم و برای هواداران با تمام توان زحمت کشیده اند.

او اضافه کرد: از مسئولان استان خواهش می کنم به تیم های گیلانی کمک کنند. ما شرایط خوبی نداریم. آقای حاجی پور در چند سال اخیر برای این تیم هزینه کرده اند و زحمت زیادی کشیده اند و تا جایی که می دانم از گذشته بدهی ای به بازیکنان  ندارند. امسال اما شرایط خوب نیست و ایشان هم دلسرد شده اند و  چند ماهی  است که دور از تیم هستند و گویا همه چیز را واگذار کرده و دیگر خودشان مسئولیتی در این تیم ندارند. 

ربیعی فرد ادامه داد: با ایشان جلسه داشتم و خواهش کردم که در این هشت بازی باقی مانده به تیم کمک کنند. ایشان جوابی ندادند اما جلسه دیگری نیز با ایشان خواهم داشت و امیدوارم جواب مثبت بدهند. پای صحبت ها و درد دلهای ایشان که بنشنید بنا به دلایلی دلسرد شده اند اما امیدوارم همه بتوانیم کمک کنیم و به ایشان دلگرمی را برگردانیم‌. از آقای حاجی پور خواهش میکنم که به عنوان پدر خانواده به این تیم که خودشان آن را زنده کردند بازگردند، 

سرمربی داماش در پایان گفت:  هماهنگی برای تست کرونا و حتی بلیط برگشت بازیکنان را هم ایشان زحمت کشیدند ، امیدوارم باز هم فرزندان خود را دریابند تا به امید خدا بتوانیم محبت بازیکنان را که با دریافتی ناچیز این همه برای تیم زحمت کشیده اند را جبران کنیم و بتوانیم مطالبات آنها را پرداخت کنیم‌‌
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
نظرسنجی
برترین مهاجم لیگ یک (فصل 1400-1399)؟
1. علی فاتح (پارس جنوبی)
2. حمید کاظمی (هوادار - بادران)
3. سجاد عبدویی (استقلال ملاثانی)
4. سید پیمان میری (مس کرمان)
5. ایمان غلامی (بادران تهران)
6. فرشاد جانفزا (استقلال خوزستان)
7. میلاد صارمی (پارس جنوبی - شاهین)
8. فرزان دانا (فجرسپاسی)
9. علی خسرونژاد (رایکا بابل)
10. کامبیز دهقانی (خوشه طلایی)