• کد خبر:۱۰۶۶۷۹
با نظر سازمان لیگ، باشگاه های حاضر در لیگ یک و برتر از چند روز دیگر باید وارد مسابقات شوند و به همین دلیل تیم ها برای آماده سازی تمرینات خود را آغاز کردند ولی گویا این قصه سر دراز دارد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ با اعلام شروع مجدد لیگ، تیم ها تمرینات خود را آغاز کردند ولی گویا سازمان لیگ هنوز برای انجام چنین تصمیمی مردد است، به طوری که طی روزهای گذشته برخی تیم ها برای قرار دادن بازیکنان در شرایط مسابقه، قصد انجام بازی تدارکاتی را داشتند که با تذکر جدی این سازمان مبنی بر لغو این دیدارها مواجه شدند و به آنها اعلام شد که تنها می توانند تمرین کنند و حق انجام بازی تدارکاتی را ندارند.

تمام اینها در حالی است که انجام تمرین برای تیم ها هزینه های زیادی چون اجاره زمین تمرین، تهیه مکمل ها و ... برای باشگاه ها در بر دارد و اگر قرار بر آغاز مجدد مسابقات است، تیم ها باید بازیکنان خود را در شرایط مسابقه محک بزنند و اگر هم هنوز تصمیم قاطعی برای شروع مسابقات گرفته نشده، چرا باید هزینه اضافه روی دست باشگاه ها گذاشته شود.

در این رابطه این نکته قابل ذکر است که برخلاف تمام کشورها، ارگان های مرتبط با فوتبال نه تنها هیچ کمک مالی به تیم های ایرانی نمی کنند بلکه با تصمیمات احساسی این چنینی هزینه های اضافه هم روی دست باشگاه ها می گذارند که این خود جای بسی تامل دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار