• کد خبر:۱۰۶۶۸۰
سرمربی شهدای بابلسر می گوید من و هواداران باید قدردان زحمات محجوب پروین، امام جمعه، فرماندار، آشوری و همه کسانی که با زحمات خود امتیاز لیگ دویی را با چنگ و دندان در بابلسر حفظ کردند، باشیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ صابر میرقربانی، سرمربی باشگاه شهدای بابلسر در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ دو و سه به خبرنگار دی اسپورت گفت: به هر حال بیماری کرونا، موضوعی بود که تمام دنیا را درگیر کرده و سه کشور بزرگ دنیا مانند فرانسه، هلند و بلژیک مجبور به تعطیلی لیگ شدند. ولی با این وجود به نظر من تصمیم درستی بود که مسابقات را تعطیل کردند، زیرا تیم های لیگ های دو و سه از نظر شرایط مالی امکان اینکه بتوانند پروتکل های بهداشتی مورد نظر را رعایت کنند، نداشتند. زیرا شنیده ام که تست هر بازیکن در حدود ۲۵ میلیون هزینه در بر دارد که خیلی از این تیم ها چنین توانی ندارند.

وی در خصوص حمایت مسوولین شهری از باشگاه شهدای بابلسر گفت: واقعا جا دارد که از زحمات آقای محجوب پروین به عنوان رییس شورای شهر و رییس هیات فوتبال شهرستان بابلسر تشکر و قدردانی کنم که امسال زحمات زیادی کشیده و سنگ تمام گذاشتند، به طوری که ما امسال برخلاف سال های گذشته هیچ مشکلی از نظر البسه و رفت و آمد و ... نداشتیم.

میرقربانی افزود: از امام جمعه کاملا ورزشی شهرستان و آقای فرماندار که به همراه آقایان محجوب تا آخرین لحظه جنگیدند تا امتیاز باشگاه در بابلسر بماند و همچنین آقای آشوری که با هزینه کردن از جیب شخصی تا روز آخر پشت تیم بودند، قدردانی می کنم.

میرقربانی در خصوص عدم نتیجه گیری در هفته های ابتدایی گفت: ما تیمی بودیم که در هفت مسابقه نخست درگیر مشکلاتی چون شرطبندی بودیم که از قبل باشگاه درگیر آن شده بود ولی با اخراج و کنار گذاشتن چهار بازیکن توانستیم بازیکنان را متوجه کنیم که اگر به دنبال مسائل اینچنینی باشند از تیم کنار گذاشته می شوند. در درجه دوم باشگاه شهدا تا یکی دو روز مانده به آغاز مسابقات بین ساری و بابلسر در رفت و آمد بود که همین موضوع موجب شد تا بازیکنان با مشکل بدنی مواجه شوند و جدای از آن نتوانیم بازیکنان مدنظرمان را جذب و مشکل بدنی بازیکنان را رفع کنیم. همین موضوعات کافی بود که ما نتوانیم نتایج دلخواه خودمان و هواداران را کسب کنیم، به طوری که در هفت مسابقه تنها سه امتیاز کسب کردیم. 

وی در این مورد ادامه داد: فوتبالی ها متوجه می شوند که چه می‌گویم. تیمی که در هفت مسابقه تنها سه امتیاز کسب می کند، برای برگشت و رسیدن به بالای جدول کار بسیار سختی دارد ولی با این وجود ما این کار مهم را انجام دادیم و توانستیم در چهارده مسابقه بعد، ۲۳ امتیاز کسب و تا رتبه هفتم جدول خودمان را بالا بکشیم ولی خب شاید قسمت بود که امسال در میانه های جدول بمانیم و لیگ به اتمام برسد.

سرمربی شهدای بابلسر در خصوص سطح فنی تیمش گفت: از سبک بازی تیمم بسیار راضی بودم. تیم من در جمع ۲۸ تیم لیگ دو توانست با بیشترین گل زده رکورد بزند(۳۶ گل زده)، به طوری که نزدیکترین تیم از لحاظ گل زده به تیم شهدای بابلسر ۱۰ گل کمتر زده بود. این یعنی از لحاظ تاکتیکی مشکلی نداشتیم. من بسیار از این نظر راضی هستم که چه در بازی های داخل و چه خارج از خانه بیشترین گل زده را در بین تیم های حاضر در لیگ دو داشتیم.

میرقربانی دلیل عدم حضور تیم شهدای بابلسر در جمع تیم های مدعی را اینگونه بیان کرد: به هر حال تنها دلیلی که تیمی با این میزان از گلزنی، زیاد گل می خورد و در میانه های جدول حضور می یابد تنها پول است. این موضوع را فوتبالی ها متوجه می شوند و من نمی خواهم بیشتر از این توضیح دهم، چون نمی خواهم کسی ناراحت شود ولی انشالا این مشکل در سال های آینده حل شود. ولی با این وجود از بعد هفته هفتم که تیم به آمادگی رسید نتایج خوبی کسب کردیم و حتی یک رکورد دیگر را هم به ثبت رساندیم و آن هم این بود که حتی یک شکست در بازی های خانگی را هم تجربه نکردیم. امیدوارم در سال های آینده روند رو به رشد تیم شهدای بابلسر را ادامه یابد و از همان ابتدای فصل در قامت یک تیم مدعی صعود خود را معرفی کنیم.

میرقربانی ضمن قدردانی دوباره از مسوولین شهری، افزود: همه مسوولین شهری زحمات زیادی برای باشگاه شهدای بابلسر کشیدند و اگر در نتیجه گیری کمی ضعیف عمل کردیم، روسیاهی آن برای بنده و بازیکنانم است و امیدوارم در سال های آینده این مشکلات را جبران کنیم. من فکر می کنم با این پتانسیل و پشتیبانی مسوولین شهری ، باشگاه شهدای بابلسر در فصل آینده یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ آزادگان خواهد بود و شکی به این موضوع نداشته باشند. 

سرمربی باشگاه شهدای بابلسر در پایان گفت: از همه هواداران، مردم و لیدرهای دوست داشتنی که در سرما و گرما از ما حمایت کردند تشکر می کنم و اطمینان دارم که با این همدلی قطعا می توانیم سال های آینده با صعود به لیگ یک برای راهیابی به لیگ برتر بجنگیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار