• کد خبر:۱۰۶۶۹۷
شهری که مهاجم تیم فوتبال سپاهان در آن سکونت دارد، قرنطینه شده است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ کی‌روش استنلی، مهاجم برزیلی تیم فوتبال سپاهان اصفهان که پس از تعطیلی مسابقات ایران را به مقصد کشورش ترک کرده، قرار است در اولین فرصت وارد ایران شود.

البته کی‌روش برای بازگشت با یک مشکل جدی روبرو است. کشور برزیل با بیش از ۱۹۳ هزار فرد مبتلا به کرونا، رتبه دوم جدول جهانی شیوع کرونا را در اختیار دارد.

بر همین اساس، برخی از شهر‌های این کشور خصوصا شهری که استنلی در آن ساکن است، به طور کلی قرنطینه شده‌اند و به همین خاطر فعلا هیچ پروازی از این کشور به سمت ایران وجود ندارد. از طرفی، مردم برای خروج از منزل هم با مشکل روبرو هستند.

استنلی به خاطر این وضعیت هنوز نتوانسته به ایران بازگردد. با این حال، باشگاه سپاهان بلیت بازگشت مهاجم خود را تهیه کرده و در اولین پروازی که به سمت ایران انجام شود، استنلی هم خود را به اصفهان می‌رساند و از این بابت مشکلی ندارد.

ولادیمیر کومان هم که مثل استنلی در کشورش حضور دارد، به دلیل محدودیت در پرواز‌های بین‌المللی هنوز موفق به خروج از مجارستان نشده است. برای این بازیکن هم مثل استنلی روادید بازگشت به اصفهان تهیه شده و به محض باز شدن پرواز‌ها، او هم راهی ایران می‌شود
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار