• کد خبر:۱۰۶۷۱۳
تمرین عصر روز شنبه 10 خردادماه در زمین حسن رود نیروی دریایی و با غیبت 5 بازیکن مصدوم این تیم برگزار شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت : تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی روز شنبه پس از یک روز استراحت در دو نوبت صبح و عصر ، در غیاب مازیار زارع اسطوره تکرار ناشدنی باشگاه ملوان ( مالک و مربی ملوان ) پیگیری شد.

بر پایه این گزارش ؛ در تمرین نوبت صبح تیم فوتبال ملوان -  بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه تمرینات با وزنه و گروه دیگر فوتبال سالنی را در دستور کار داشتند.( تمرین صبح به صورت چرخشی) برگزار شد.

اما تمرین عصر روز شنبه تیم فوتبال ملوان از ساعت ۱۸ در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری شد.

در تمرین عصر روز شنبه ابتدا بازیکنان تیم فوتبال ملوان بدنهای خود را گرم کردند که این بخش از تمرین به تمرینات گرم کردن با توپ در زمین شماره دو مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی اختصاص داشت.

در بخش دوم تمرین عصر روز شنبه بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه تمرینات انفرادی شوت به دروازه و گروه دیگر در یک - سوم از زمین - بازی فوتبال ۶ در مقابل ۶ را در دستور کار داشتند.

بخش پایانی تمرین عصر روز شنبه نیز به انجام تمرینات حمله به دفاع اختصاص داشت.

آرمین انبساطی ( هافبک ) ، میلاد محسنی ( مدافع ) ، رضا درویشی ( مهاجم ) ، ارسلان تفضلی ( هافبک ) ، مجتبی رمضانی ( هافبک ) ، از جمله غایبین تمرین روز شنبه تیم فوتبال ملوان بودند.
هادی حبیبی نژاد همچون روزهای گذشته به دلیل پشت سر گذاشتن دوران نقاهت پس از مصدومیت به شکل انفرادی زیر نظر کادر پزشکی و مربی بدنساز به تمرین پرداخت.

تمرین تیم فوتبال ملوان روز یکشنبه در دو نوبت صبح و عصر پیگیری خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار