• کد خبر:۱۰۶۷۳۹
تمرینات داوران فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی با رعایت پروتکل های بهداشتی از هفته جاری آغاز خواهد شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ با صدور مجوز فعالیت تیم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی از سوی وزارت بهداشت و فدراسیون پزشکی ورزشی و مشخص شدن زمان آغاز تمرینات و از سرگیری مسابقات از سوی سازمان لیگ دپارتمان داوری کشور نیز طی اطلاعیه به کلیه داوران سطح کشور و شاغل در لیگ های مختلف زمان آغاز تمرینات آماده سازی‌ داوران را با رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام کرد.

بر پایه این گزارش؛ قرار است داوران ساکن در استان های تهران و البرز که در لیگ برتر و لیگ دسته اول باشگاه های کشور قضاوت می کنند طبق برنامه اعلامی از سوی دپارتمان داوری کشور با حضور در مرکز ملی فوتبال تمرینات آماده سازی خود را آغاز و پیگیری کنند و همزمان با تمرین داوران تهرانی سایر داوران در شهرستان های مختلف نیز با هماهنگی کمیته داوران استان یا محل مربوطه تمرینات خود را در محل مقرر توسط کمیته های مربوطه آن استان یا شهر دنبال کنند.

دپارتمان داوران کشور تاکید کرده است که پروتکل های اعلام شده از سوی این کمیته بایستی به صورت جدی توسط داوران در حین تمرین و مسابقات رعایت شود.

آنطور که دپارتمان داوری کشور برنامه ریزی کرده است بایستی داوران هفته ای ۳ جلسه که روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه تعیین شده است به تمرین و آماده سازی خود بپردازند.

طبق برنامه اعلامی داوران به دو دسته تقسیم می شوند بر این اساس داوران فوتبال در روزهای معین شده از ساعت ۱۸ تا ۱۹ و داوران فوتسال و فوتبال ساحلی نیز از ساعت ۱۹ تا ۲۰ به تمرین خواهند پرداخت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
نظرسنجی
برترین مهاجم لیگ یک (فصل 1400-1399)؟
1. علی فاتح (پارس جنوبی)
2. حمید کاظمی (هوادار - بادران)
3. سجاد عبدویی (استقلال ملاثانی)
4. سید پیمان میری (مس کرمان)
5. ایمان غلامی (بادران تهران)
6. فرشاد جانفزا (استقلال خوزستان)
7. میلاد صارمی (پارس جنوبی - شاهین)
8. فرزان دانا (فجرسپاسی)
9. علی خسرونژاد (رایکا بابل)
10. کامبیز دهقانی (خوشه طلایی)