• کد خبر:۱۰۷۳۵۷
باشگاه نود ارومیه در واکنش به اتفاقات اخیر پیرامون این باشگاه بیانیه ای را صادر کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی نود ارومیه با انتشار جوابیه‌ای به شایعات و اخبار کذب پیرامون اخراج بازیکنان این تیم و اتراق آنها در پارک های ارومیه واکنش نشان داد.

متن جوابیه به شرح ذیل است‌:

"پیرو اخبار منتشره در فضای مجازی مبنی بر اتراق و اسکان بازیکنان ۹۰ اورمیه در پارک‌های شهر اورمیه چنین مساله‌ای به شدت از سوی باشگاه ۹۰ اورمیه تکذیب می‌گردد و طبق اسناد زیر بازیکنان از روز گذشته در اتاق های ۳۰۱ - ۳۰۳ - ۳۰۴ - ۳۰۵ - ۳۰۶ - ۳۰۷ هتل مروارید اورمیه اسکان داشته‌اند. نشر خبرهای کذب این چنینی فارغ از تشویش اذهان عمومی، موجب وهن شان مردم مهمان نواز اورمیه نیز هست. بنابراین باشگاه ۹۰ ارومیه حق خود را در پیگیری حقوقی این اخبار کذب و تشویش اذهان عمومی برای خود محفوظ می داند و قطع به یقین از طریق پلیس فتا و مراجع قضایی با ضبط کنندگان و منتشرکنندگان این فیلم برخورد قانونی خواهد کرد.

مورد دیگر نیز ماجرای اخراج بازیکنان ۹۰ ارومیه است که به تصمیم مدیریت باشگاه چندروز پیش سه بازیکن این تیم بطور موقت از تمرینات کنار گذاشته شدند اما بازیکنان غیربومی طی اقدامی هماهنگ به پشتیبانی از این سه بازیکن خاطی اعتصاب کرده و از حضور در تمرینات سرباز زدند. استان ما استانی مرزی و محروم می باشد و بخشی مبلغ قرارداد آنها از سوی منابع دولتی و بیت المال پرداخت می‌شود. بازیکنی که پنج روز از تمرین سرباز زده و اعتصاب کرده قرار نیست از جیب مردم برای اسکان و خوراک ایشان هزینه شود.

نکته دیگر اینکه امروز درصدی از قرارداد بازیکنان صبح امروز به حساب شان واریز شد و مطمئنا تا روز سه شنبه و موعد بازی با آرمان گهرسیرجان بخش دیگری از مطالبات شان پرداخت خواهد شد. اما متاسفانه در این بین تحریک برخی بازیکنان توسط عوامل داخلی نکته جالب و غم انگیز این جریان است که هیچ عرق و تعصبی به فوتبال شهر ارومیه ندارند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار