• کد خبر:۱۰۷۴۷۶
مالک باشگاه علم و ادب تبریز خبر ابتلای 7 بازیکن و یکی از کادرهای تیمش به بیماری کرونا را تایید کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دقایقی پیش خبری در خصوص ابتلا هشت نفر از اعضای تیم علم و ادب تبریز به ویروس کرونا در سایت های مختلف منتشر شد. به همین دلیل با مدیرعامل باشگاه تبریزی تماس گرفتیم تا چند و چون ماجرا را از زبان ایشان جویا شویم

اسماعیل بابازاده، مدیرعامل باشگاه علم و ادب تبریز در خصوص ابتلا بازیکنان این تیم به خبرنگار دی اسپورت گفت: متاسفانه این خبر درست است. ما صبح روز گذشته پیش از حرکت تیم به سمت اراک در بیمارستان بین المللی تبریز که اتفاقا بیمارستان مجهزی هم هست، از بازیکنان و اعضای کادر فنی مان تست گرفتیم که به ما گفتند امروز جواب آزمایشات مشخص می شود و متاسفانه در پایان بازی برابر آلومینیوم اراک از بیمارستان با ما تماس گرفتند و اطلاع دادند که هشت نفر از اعضای تیم مان به ویروس کرونا مبتلا هستند. من هم سریعا با مربی تیم تماس گرفتم تا این نفرات را از جمع دیگر بازیکنان جدا کنند که متاسفانه این خبر پخش شد.

وی در خصوص اینکه چرا یک روز زودتر تست کرونا ندادند تا جواب آزمایش پیش از مسابقه مشخص شود، گفت: طبق دستورالعملی که بیمارستانهای تبریز داده شده است، تنها از افراد بالای ۶۰ سال و کسانی که علائم این بیماری را دارند تست گرفته می شود. ما حتی برای دادن آزمایش یک هفته تمام با همه بیمارستانها و کلینیک ها و آزمایشگاه ها رایزنی کردیم تا بتوانیم این آزمایش را بدهیم که با جواب منفی آنها مواجه شدیم و در نهایت نیز با خواهش از دکتر دبیری توانستیم این آزمایش را بدهیم که متاسفانه این اتفاق رخ داد.

مدیرعامل باشگاه علم و ادب در پاسخ به سوال خبرنگار ما که پرسید شاید این شائبه به وجود بیاید که چون در قعر جدول حضور دارید، به دنبال تعطیلی لیگ و ماندن در جدول مسابقات هستید، گفت: ما چه آن زمانی که همه تیم ها به آغاز مجدد مسابقات اعتراض داشتند و چه پس از آن که باشگاه هایی مانند تراکتور و ماشین سازی تمام تلاش خود را برای تعطیلی مسابقات به کار گرفتند تنها به این دلیل که متهم نشویم، چون جایگاه تیمشان انتهای جدول است به دنبال تعطیلی مسابقات هستند ،هیچ گونه اظهار نظری نکردیم. همین حالا هم هیچ حرفی نزدیم و تنها به کادرفنی مان اعلام کردیم که این بازیکنان را از دیگر بازیکنان جدا کنند. حالا اینکه این خبر چگونه در رسانه‌ها منتشر شد را نمیدانم.

وی در خصوص اینکه آیا همه این بازیکنان به میدان رفته اند، گفت: از هفت بازیکن، ۶ نفرشان به میدان رفتند که جالبتر اینکه چهار نفر آنها از جمله دروازه بان تیم در اواسط مسابقه به کادرفنی اعلام می کنند که به دلیل تنگی نفس قادر به ادامه مسابقه نیستند که کادرفنی ما هم فکر می کرد به دلیل اختلاف آب و هوای تبریز و اراک این مشکل به وجود آمده و حل می شود که در ادامه وقتی می بینند مشکل حل نشد مجبور به تعویض این بازیکنان می شوند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها