• کد خبر:۱۰۷۴۸۰
سرمربی آرمان گهرسیرجان گفت: مهم برای ما کسب سه امتیاز بازی با نود ارومیه بود که خدا را شکر آن را بدست آوردیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ قاسم شهبا در خصوص بازی تیمش برابر نود ارومیه اظهار داشت: پس از پس ۱۰۰ روز تعطیلی و دوری از فوتبال بسیار سخت بوداما با این حال بازیکنانم بازی خوب و منطقی را ارائه دادند. موقعیت های زیادی را ایجاد کردیم که اگر دقت بیشتری روی موقعیت های ایجاد شده داشتیم می توانستیم گل های زیادی را به ثمر برسانیم.

شهبا ادامه داد : مهم برای ما کسب سه امتیاز بازی بود که خدا را شکر آن را بدست آوردیم. این موضوع را هم فراموش نکنیم که نود ارومیه یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر است که با این باخت چیزی از ارزش های این تیم کاهش نمی دهد.

سرمربی آرمان گهرسیرجان افزود : امروز روز خوب ما بود که بازیکنان توانستند بازی خوبی را ارائه دهند و در نهایت خدا را شکر سه امتیاز بازی را بدست آوردیم.

وی در خصوص اینکه از عملکرد بازیکنانش راضی است گفت : قطعا کسب سه امتیاز یک بازی اهمیت زیادی دارد باززکنان نیز به خوبی فعالیت داشتند به همه آنها و عوامل مجموعه باشگاه خسته نباشید و خداقوت می گویم‌ امیدوارم این روند مثبت‌مان ادامه دار باشد.

شهبا بیان داشت : امروز ۳ بازیکن‌مان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم اما بازیکنان جایگزین بازی خوبی را به نمایش گذاشته و به تیم کمک کردند.

سرمربی آرمان گهر در پایان گفت : 7 فینال را پیش رو داریم ما نیاز به جمع آوری امتیاز داریم امیدوارم با کمک بازیکنان نتایج قابل قبولی  را کسب کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها