• کد خبر:۱۰۷۴۸۵
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت: بعد از بازی با شهرداری تبریز مطلع شدیم 8 بازیکن آهنا به کرونا مبتلا هستند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ حمید محرابی در خصوص ابتلای 8 بازیکن شهرداری تبریز به کرونا اظهار داشت: شب گذشته اخباری در این خصوص منتشر شد که 8 بازیکن تیم تبریزی به کرونا مبتلا بوده‌اند. چیزی که مسلم است تیم‌ها باید قبل از حرکت به سمت استادیوم و شروع شدن بازی جواب تست‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گرفته و به فدراسیون ارسال کرده باشند. ما هم همین روال را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دادیم و سومین تست‌مان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سه روز قبل از بازی انجام دادیم و نتیجه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای فدراسیون ارسال کردیم.

وی افزود: اگر مسأله قطعی باشد که این تیم به کرونا مبتلا بوده‌اند، به قرنطینه می‌رویم. علم و ادب مطمئنا چنین کاری نمی‌کند، به خاطر اعتقاداتی که داریم چنین کاری نمی‌کنند. جوان‌ها سرمایه این مملکت هستند و هیچ کس حق آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ندارد با جان آنها بازی کند. بازیکنان تیم آلومینیوم بعد از بازی طبق روال به هتل منتقل شدند و تصمیم گرفتیم تا مشخص شدن نتیجه در قرنطینه باقی بمانند و فردا تست کرونا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام می‌دهیم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در خصوص پیگیری‌های این باشگاه از فدراسیون عنوان کرد: از صبح امروز در حال پیگیری از فدراسیون هستیم. هیچ کس حق ندارد سلامتی بازیکنان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به خطر بیندازد. ما هنوز این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در حد شایعه می‌دانیم و چیزی برایمان ثابت نشده است و در صورت اثبات آن می‌خواهیم کسانی که این اشتباه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کردند به شدت مجازات شوند و آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیگیری می‌کنیم.

محرابی خاطرنشان کرد: نمی‌دانم کدام مربی و سرپرست می‌تواند چنین کاری کرده باشد که چند بازیکن تیمش به کرونا مبتلا باشند و آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در کنار هم قرار دهد. تیم تبریزی با اتوبوس از شهرش به اراک آمده، این تیم در حین بازی دوندگی بسیار خوبی داشت هر چند بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به خاطر اتفاقاتی از دست دادند، اما تعویض‌هایشان بعد از دقایق 65 انجام شد و بازی خوبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام می‌دادند و ظاهرا مشکلی نداشتند. شرعا و قانونا هر کسی این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرده مشکل دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار