• کد خبر:۱۰۷۴۸۸
زمان شروع لیگ دسته دوم تغییر کرد؛
  • ۱۶:۴۰
  • ۱۱/تير/۱۳۹۹

اعلام برنامه هفته بیست و دوم تا بیست و چهارم لیگ دسته دوم

برنامه بازی های هفته بیست و دوم تا بیست و چهارم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه مسابقات به شرح زیر است :

معوقه هفته نوزدهم - سه شنبه ۲۴ تیرماه 

شهرداری فومن - شهرداری همدان - ساعت ۲۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته بیست و دوم - یکشنبه ۲۹ تیرماه ۹۹

شهدا رزکان کرج – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۹:۴۵ - ورزشگاه انقلاب کرج
نفت امیدیه – نفت و گاز گچساران- ساعت ۲۰:۴۰ - ورزشگاه شهدانفت امیدیه
مس شهربابک – بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۹:۱۵ - ورزشگاه شهدا مس شهربابک
سردار بوکان – شهدا بابلسر- ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان
شهرداری ماهشهر – چوکا تالش- ساعت ۲۰:۴۰ - ورزشگاه شهدا ماهشهر
ملی حفاری اهواز – پاس همدان- ساعت ۲۰:۴۰ - ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز
ایرانجوان بوشهر – شهرداری بم- ساعت ۲۰:۳۰ - ورزشگاه بهشتی بوشهر

سه شنبه ۳۱ تیرماه ۹۹

استقلال ملاثانی – شهرداری فومن- ساعت ۲۰:۴۰ - ورزشگاه شهدا ملاثانی
فولاد نوین اهواز - اترک خراسان شمالی- ساعت ۲۰:۴۰ - ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

چهارشنبه یکم مردادماه ۹۹

مس نوین کرمان – امید گناوه- ساعت ۱۹:۱۰ - ورزشگاه باهنر کرمان
کاسپین قزوین – شهیدقندی یزد- ساعت ۲۰ - ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
شهرداری همدان – خیبر خرم آباد- ساعت ۲۰ - ورزشگاه قدس همدان
شهرداری آستارا – میلادمهر تهران- ساعت ۲۰ - ورزشگاه تختی انزلی

هفته بیست و سوم - یکشنبه ۵ مرادماه ۹۹

ملی حفاری اهواز – مس شهربابک- ساعت ۲۰:۴۰  - ورزشگاه تختی اهواز
شهرداری بم – شهدا رزکان کرج- ساعت ۱۹ - ورزشگاه فجر بم
شهرداری بندرعباس – شهرداری ماهشهر- ساعت ۲۰ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
چوکا تالش – نفت امیدیه- ساعت ۲۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشت
پاس همدان – نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۹:۴۵  - ورزشگاه حاجی بابایی همدان
بعثت کرمانشاه – سردار بوکان- ساعت ۱۸:۳۰ - ورزشگاه آزادی کرمانشاه

سه شنبه ۷ مردادماه ۹۹

شهدا بابلسر – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۹:۴۰ - ورزشگاه علیزاده بابلسر

چهارشنبه ۸ مردادماه ۹۹

شهرداری فومن – فولادنوین اهواز- ساعت ۲۰ - ورزشگاه سردارجنگل رشت
میلادمهر تهران – شهرداری همدان- ساعت ۱۹:۴۵ - ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
شهیدقندی یزد – مس نوین کرمان- ساعت ۱۹:۱۵ - ورزشگاه نصیری یزد
خیبر خرم آباد – کاسپین قزوین- ساعت ۱۹:۴۵ - ورزشگاه تختی خرم آباد
اتحاد کامیاران – اترک بجنورد- ساعت ۲۰ - ورزشگاه آزادی کامیاران
امید گناوه – استقلال ملاثانی- ساعت ۲۰۳۰ - ورزشگاه سراجی گناوه

هفته بیست و چهارم - یکشنبه ۱۲ مردادماه ۹۹

سردار بوکان - ملی حفاری اهواز - ساعت ۲۰ - ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان
ایران جوان بوشهر - بعثت کرمانشاه - ساعت ۲۰:۲۰ - ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر
مس شهربابک - پاس همدان - ساعت ۱۹:۱۵ - ورزشگاه شهدای مس
نفت و گاز گچساران - چوکا تالش - ساعت ۲۰:۳۰ - ورزشگاه شهدای نفت گچساران
نفت امیدیه - شهرداری بندرعباس - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه
شهدای رزکان البرز - شهدای بابلسر - ساعت ۱۹:۴۵ - ورزشگاه انقلاب کرج
شهرداری ماهشهر - شهرداری بم - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه شهدای ماهشهر

سه شنبه 14 مردادماه 99

مس نوین کرمان - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۹ - ورزشگاه شهیدباهنر کرمان
شهرداری آستارا - اتحاد کامیاران - ساعت ۱۹:۵۰ - ورزشگاه وحدت آستارا
کاسپین قزوین - میلادمهر تهران - ساعت ۱۹:۴۵ - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
فولادنوین اهواز - امید گناوه - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه اختصاصی فولاد
استقلال ملاثانی - شهیدقندی یزد - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه شهدای ملاثانی
اترک بجنورد - شهرداری فومن - ساعت ۱۹:۱۵ - ورزشگاه ۱۷ مهر بجنورد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار