• کد خبر:۱۰۷۴۹۶
رگزاری بازی برابر آرمان گهر در هاله ای از ابهام؛
  • ۱۷:۱۸
  • ۱۲/تير/۱۳۹۹

تایید ابتلای 7 بازیکن علم و ادب تبریز به کرونا / نماینده تبریز قرنطینه شد

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ابتلای 7 بازیکن و یک کادرفنی تیم فوتبال علم و ادب تبریز به بیماری کرونا را تایید کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مهرزاد خلیلیان در خصوص ابتلای 7 بازیکن تیم فوتبال علم و ادب تبریز به بیماری کرونل اظهار داشت : طی اطلاعی که به دست ما رسیده 7 بازیکن تیم علم و ادب به بیماری کرونا مبتلا شده اند که اسامی آنها به دست ما رسیده است.

خلیلیان ادامه داد : اگر بخواهیم به پروتکل بهداشتی قبلی رجوع کرده و طبق آن پیش برویم در صورتی که 5% از اعضای یک تیم به کرونا مبتلا می شدند بایستی کل تیم قرنطینه می شدند.

رئیس فدراسیون پزشکی افزود : با عنایت وزارت بهداشت و تعهدات باشگاه ها 75% اصول بهداشتی رعایت شده و پیش از این با یک یا دو مورد ابتلا بازیکن به کرونا مواجه می شدیم که خودشان مراعات و اصول بهداشتی را رعایت می کردند.

وی اضافه کرد : به باشگاه علم و ادب تبریز هم به صورت کتبی تذکر داده شده بود اما به هر حال چیزی که پیش آمده است که قاعدتا طبق پروتکل اگر 25% از بازیکنان و کادرفنی یک تیم به کرونا مبتلا شوند باید کل تیم قرنطینه شود.

به گزارش دی اسپورت، با تایید ابتلای 7 بازیکن و یک کادر تیم علم و ادب تبریز به بیماری کرونا برگزاری بازی هفته بیست و هشتم این تیم برابر آرمان گهرسیرجان در هاله ای از ابهام قرار دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار