• کد خبر:۱۰۷۴۹۷
مالک باشگاه علم و ادب تبریز گفت: مسئول برگزاری مسابقات با من تماس گرفته و می گوید بازی شما برابر آرمان گهرسیرجان تحت هر شرایطی باید برگزار شود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ اسماعیل بابازاده مالک و مدیرعامل باشگاه علم و ادب تبریز در واکنش به صحبت های سرپرست آلومینیوم اراک اظهار داشت : اینکه ایشان می گویند ما اطلاع داشتیم که بازیکنان‌مان به کرونا مبتلا هستند اما با این حال برابر تیم آلومینیوم بازی کردیم اصلا انجام چنین حرکتی منطقی و اخلاقی نیست و اگر از این مسئله مطع بودیم قطعا بازی نمی کردیم‌.

بابازاده افزود : یکی از دلایل باخت سنگین ما همین مسئله است چرا که یکی از بازیکن مبتلای ما اواسط بازی به مربی اعلام می کند که نمی تواند به بازی ادامه دهد.

مالک باشگاه علم و ادب تبریز بیان داشت : نمی دانم هدف از برگزاری مسابقات در این شرایط چیست. پروتکل بهداشتی برای برگزاری مسابقات تدوین و اعلام کرده اند در صورتی که هیچ تضمینی برای اجرای این پروتکل ها وجود ندارد و علاوه بر آن باشگاه ها را در زمینه اجرای آنها کمک نمی کنند.

وی اضافه کرد : مسئولان فقط می گویند تبعات و عواقب عدم اجرای پروتکل ها برعهده باشگاه ها بوده و نگاه آنها به باشگاه ها از موضع بالا است. مسئول برگزاری مسابقات با من تماس گرفته و می گوید بازی شما برابر آرمان گهرسیرجان تحت هر شرایطی باید برگزار شود.

بابازاده افزود : آیا سیرجانی ها موافق حضور در تبریز و بازی برابر تیم ما با این شرایط هستند اگر سازمان لیگ تضمین دهد که سایر بازیکنان ما که با ۷ بازیکن مبتلا تماس داشتند و در اردوی اراک کنار هم بودند به کرونا مبتلا نشده اند برابر سیرجان بازی می کنیم.

مالک باشگاه علم و ادب تبریز گفت : رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی می گوید طبق پروتکل های بهداشتی باید تیم ما قرنطینه شود اما محمودزاده می گوید مسئولیت با سازمان لیگ است!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار