• کد خبر:۱۰۷۴۹۸
در گفتگو با وب سایت دی اسپورت؛

سرپرست آرمان‌گهر: منتظر تصمیم نهایی سازمان لیگ هستیم

سرپرست آرمان گهرسیرجان گفت : اگر ابتلای ۷ بازیکن تیم علم و ادب محرز و تایید شود مدیرعامل باشگاه وارد عمل شده و مذاکرات و مکاتباتی با سازمان لیگ انجام می دهیم تا در نهایت تصمیمی گرفته شود که به نفع همه باشد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ غلامرضا رضایی سرپرست تیم آرمان گهرسیرجان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار دی اسپورت در خصوص اینکه آیا بازی این تیم برابر علم و ادب تبریز برگزار خواهد شد اظهار کرد : شب گذشته که با فریبرز محمودزاده مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول صحبت می کردیم و ایشان تاکید کردند که بازی قطعا برگزار خواهد شد از طرفی خانم هراتیان مدیر پزشکی مرکز ایفمارک نیز طی مصاحبه ای اعلام کردند که هیچ مستنداتی از سوی باشگاه علم و ادب مبنی بر ابتلای ۷ بازیکن و یک کادر به کرونا به ما داده نشده و بیشتر شبیه به یک شیطنت رسانه ای از سوی باشگاه علم و ادب بوده است.

رضایی افزود : بلیط پرواز ما برای تبریز آماده است اما به هر حال منتظر تصمیم نهایی سازمان لیگ هستیم تا ببینیم چه دستوری این سازمان صادر می کند.

سرپرست تیم آرمان گهرسیرجان بیان داشت : هنوز اطلاع دقیقی در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری بازی برابر علم و ادب به ما داده نشده است و فکر می کنم تا شنبه تصمیم نهایی از سوی سازمان لیگ اعلام شود.

وی افزود : اگر ابتلای ۷ بازیکن تیم علم و ادب محرز و تایید شود مدیرعامل باشگاه وارد عمل شده و مذاکرات و مکاتباتی با سازمان لیگ انجام می دهیم تا در نهایت تصمیمی گرفته شود که به نفع همه باشد.

رضایی در پاسخ به این سوال اگر به صورت رسمی ابتلای ۷ بازیکن علم و ادب تایید شود آیا این تیم برابر علم و ادب حضور خواهد یافت گفت : در این صورت باید جلسه ای با مدیران باشگاه برگزار کنیم تا تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شود اما اگر ابتلای ۷ بازیکن محرز شود بعید می دانم مدیرعامل باشگاه مجوز حضورمان در تبریز را صادر کند اما در هر حال حاضر در حد حرف بوده و هیچ مستنداتی ارائه نشده است.

سرپرست تیم آرمان گهر در خصوص بازی با نود ارومیه گفت : بازیکنان تیم پس از اینکه به سیرجان آمدند به این نتیجه رسیده بودند که جایگاه ما اینجای جدول نیست و به همین دلیل عزم خودشان را جذب کرده و هم قسم شدند تا جایگاه واقعی تیم را بدست آورند.

وی افزود : با توجه به اینکه بازی اول‌مان پس از تعطیلات کرونایی محسوب می شد هم برای ما و هم برای تیم نود بازی حیاتی و حساسی بود و بازیکنان ما بازی خوبی را انجام دادند و علاوه به ثمر رسیدن ۲ گل موقعیت های زیادی را از دست دادند.

رضایی بیان داشت : اگر بازی ها ادامه یابد و بازیکنان‌مان در شرایط ایده آلی باشند دیدگاه‌مان این است که رتبه تک رقمی را در جدول کسب کنیم.

مدیر تیم آرمان گهر در پاسخ به این پرسش که چند مرحله تست کرونا از این تیم انجام شده است گفت : ما در مرحله اول که تست کرونا دادیم ۲ بازیکن ‌مان مشکوک به کرونا تشخیص داده شد و آنها را به مدت ۱۴ روز قرنطینه کردیم و پس از قرنطینه ۴ مرحله از این بازیکنان تست کرونا گرفته شد که در هر ۴ مرحله پاسخ تست ها منفی اعلام و مشخص شد که مشکلی برای همراهی تیم ندارند و به جمع سایر بازیکنان ملحق شدند.

وی افزود : تیم ما در کل ۲ مرحله تست کرونا داده و در صورتی که مسئول پزشکی ورزشی در سیرجان حضور یابد به احتمال زیاد فردا سومین مرحله تست کرونا را انجام خواهیم داد در غیر اینصورت شنبه به طور قطع تست کرونا انجام خواهیم داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار