• کد خبر:۱۰۷۵۰۵
حق مان تضییع شود از لیگ کنار می کشیم؛
  • ۱۶:۳۴
  • ۱۳/تير/۱۳۹۹

بهاری: اتفاقات بازی آلومینیوم اراک و علم و ادب غیرعادی است

مدیرعامل باشگاه نود ارومیه اتفاقات بازی آلومینیوم اراک و علم و ادب تبریز را غیرعادی دانست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ یحیی بهاری در مورد حواشی اخیر و اخراج بازیکنان این تیم از هتل محل اقامت شان اظهار داشت: باشگاه نود ارومیه به صورت خصوصی اداره می شود و در این اوضاع اقتصادی می توان تصور کرد که باشگاه های خصوصی با چه مشکلاتی روبرو هستند.

بهاری افزود: استعفای مدیرعامل باشگاه رایکا بابل یا استعفای دسته جمعی مدیران باشگاه داماش نشانگر این است که چقدر مشکلات در باشگاه های خصوصی بیداد می کند.

مدیرعامل باشگاه نود ارومیه ادامه داد: متاسفانه در روزهای اخیر مشکلاتی بین مجموعه باشگاه و بازیکنان رخ داد که به نظر من مقصر اصلی نه تنها باشگاه بلکه خود من بودم چرا که می توانستم این موضوع را بهتر مدیریت کنم. خوشبختانه پس از ایجاد این مسائل خود بنده و مسئولان دلجویی های لازم را از بازیکنان بعمل آوردیم که جا دارد بار دیگر از بازیگنان بابت مسائل پیش آمده معذرت خواهی کنم.

بهاری بیان داشت: مشکلات ایجاد شده مالی بود که درصد ناچیزی از قرارداد بازیکنان قبل از بازی با آرمان گهر پرداخت شد و در ادامه نیز سعی می کنیم طی هفته های آینده مجددا بخش دیگری از قرارداد آنها را پرداخت کنیم تا آن تیم متحد و یکدلی که در نیم فصل اول مسابقات داشتیم را بار دیگر داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه نود ارومیه افزود: برخی با تیم نود مشکل دارند در حالی که باید به آنها بگویم که تیم نود با برنامه نود عادل فردوسی پور هیچ ارتباطی ندارد.

وی با اشاره به بازی آلومینیوم اراک و نود ارومیه اظهار داشت: یک سری مشکلات به مانند اشتباهات داوری از نیم فصل دوم گریبانگیر ما شده است که فکر می کنم دیگر روند عادی خود را ندارد.

بهاری اضافه کرد: اتفاقات بازی با آلومینیوم اراک و علم و ادب تبریز طوری است که بیشتر نیاز به بررسی دارد که از مسئولان سازمان لیگ، کمیته انضباطی، کمیته اخلاق تقاضا دارم اتفاقات این بازی را هم از لحاط نتیجه و هم از لحاظ ادعای کرونایی بودن بازیکنان پیگیری و بررسی کنند.

ایشان بیان داشت: در بازی ما مقابل آلومینیوم اراک دقیقه 94 پنالتی ما را برگرداندند. بازی این تیم برابر خوشه طلایی ساوه، بادران و مس رفسنجان اتفاقاتی افتاده که غیرعادی است.

بهاری ادامه داد: عدالت در اینجا نابرابر است چرا که تیم آنها از بودجه دولتی بهره می برد اما تیم های خصوصی از جیب خودشان هزینه می کنند. اگر قرار باشد بازی ها به این شکل ادامه یابد من رسما اعلام می کنم که ما دیگر ادامه نخواهیم داد و از لیگ انصراف می دهیم.

ایشان در پایان گفت: تیم علم و ادب تبریز در فصل جاری لیگ یک مشکلات زیادی را هم برای خودش و هم برای سایر تیم ها ایجاد کرده است. این تیم برابر مس کرمان، بادران حضور نیافته است که این مسائل می تواند مشکلاتی را برای تیم نود دیگر تیم منطقه آذربایجان ایجاد کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار