• کد خبر:۱۰۷۵۰۶
مالک باشگاه علم و ادب تبریز گفت: پس از بازی با آلومینوم اراک به دنبال برخی مستندات هستم و در این خصوص نیز فردا به کمیته اخلاق نامه ای را ارسال خواهم کرد که به این قضیه ورود کرده و ما را کمک کنند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ اسماعیل بابازاده در خصوص اخرین وضعیت تیمش برای شرکت در ادامه مسابقات لیگ یک اظهار داشت: ظاهرا روز گذشته جلسه ای در سازمان لیگ برگزار شده و خروجی این جلسه این بود که بازیکنان مبتلا به کرونا قرنطینه شده و تیم باید برابر آرمان گهر بازی کند. مگر چنین چیزی امکان دارد؟

بابازاده افزود: طی تماسی که با محمودزاده داشتم ایشان گفتند روز بازی عوامل برگزاری مسابقه در زمین حضور می بانند اینکه تیم شما حضور یابد یا نیابد به ما ارتباطی ندارذ.

مالک باشگاه علم و ادب تبریز بیان داشت: مسائل بسیاری است که نمی توانم بیان کنم. در خصوص بازی با آلومینوم اراک نیز به دنبال مستنداتی هستم و در این خصوص با یحیی بهاری مدیرعامل باشگاه نود ارومیه نیز صحبت کردم.

وی افزود: قبل از تعطیلات کرونایی به سازمان لیگ نامه نوشتم و از آنها درخواست کردم با توجه به جایگاه تیم ما و از لحاظ امتیازی در شرایطی هستیم که در آینده احتمال ایجاد شائبه هایی است اجازه بدهید از بازیکنان تیم امید باشگاه که انگیزه زیادی هم دارند در مسابقات استفاده کنیم اما آنها جواب نامه ما را ندادند.

بابازاده اظهار کرد: پس از بازی با آلومینوم اراک به دنبال برخی مستندات هستم و در این خصوص نیز فردا به کمیته اخلاق نامه ای را ارسال خواهم کرد که به این قضیه ورود کرده و ما را کمک کنند.

او اضافه کرد: اگر 1% نیز این مسئله حقیقت داشته باشد خود من نیز این کمیته را کمک خواهم کرد من برای انجام تست PCR دوست ندارم هزینه کنم اما برای شفاف سازی این موضوع که این بازی سالم برگزار شده است هر هزینه ای لازم باشد پرداخت می کنم.ما فضای فوتبال را به محل کثافت کاری ها تبدیل کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار