• کد خبر:۱۰۷۵۹۴
باشگاه قشقایی شیراز اعلام کرد که تیم بزرگسالان این باشگاه برابر آلومینیوم اراک حضور نخواهد یافت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمدرضا حسینی سرپرست تیم فوتبال قشقایی شیراز در این خصوص در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : به علت شیوع بیماری کرونا از حضور در اراک صرف نظر کردیم و در مسابقه برابر آلومینیوم قرار نخواهیم گرفت.

حسینی افزود : در چند روز اخیر طی مکاتبه با سازمان لیگ توضیحاتی را در خصوص عدم حضورمان در اراک توضیح دادیم. از سازمان لیگ درخواست کردیم به دلیل اینکه در هفته بیست و هفتم مشخص شد ۷ بازیکن علم و ادب تبریز که برابر آلومینیوم اراک بازی کردند به کرونا مبتلا هستند بازی هفته جاری ما برابر آلومینیوم را به تعویق بیاندازند اما متاسفانه هنوز پاسخی از سوی سازمان لیگ به ما اعلام نشده است.

سرپرست تیم فوتبال قشقایی شیراز بیان داشت : مدیران باشگاه تصمیم گرفتند که جهت حفظ سلامتی بازیکنان، کادرفنی، عوامل برگزاری مسابقه و حتی عزیزان‌مان در اراک در بازی برابر آلومینیوم شرکت نکنیم.

وی افزود : از مسئولان سازمان لیگ می خواهم که در برگزاری مسابقات تجدیدنظری داشته باشند چرا که سلامتی بازیکنان و کادرفنی برای ما مهم است همیشه فوتبال است و خواهد بود ولی چیزی که حیاتی و حائز اهمیت می باشد سلامتی همه مردم است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار