• کد خبر:۱۰۷۶۴۸
سرمربی رایکا بابل گفت : در نیمه اول خوب کار کردیم و توانستیم روزنه های نفوذ تیم مس را ببندیم اما گل اول را روی غفلت دریافت کردیم و تیم ما از دریافت این گل غافلگیر شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ رحمان رضایی در خصوص بازی با مس رفسنجان اظهار داشت : در نیمه اول خوب کار کردیم و توانستیم روزنه های نفوذ تیم مس را ببندیم اما گل اول را روی غفلت دریافت کردیم و تیم ما از دریافت این گل غافلگیر شد.

رضایی افزود : اما در نیمه دوم خوب کار نکردیم با این حال چند موقعیت گلزنی بدست آوردیم که نتوانستیم از این موقعیت ها به خوبی استفاده کنیم در کل می توانم بگویم که روز بد ما بود.

سرمربی رایکا در خصوص اینکه جایگاه این تیم در رده پایین جدول نگران کننده است گفت : ما نگران نیستیم انشا الله در بقیه بازی های نتایج اخیر را جبران خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که شرایط جوی بر کیفیت بازی تاثیر گذاشته بود گفت : بله شرایط جوی تاثیر زیادی بر کیفیت بازی گذاشته بود و به همین دلیل حریف فقط زیر توپ می زد!

رضایی در خصوص داوری بازی نیز گفت : داوری بد نبود و خسته نباشید به آنها می گویم و نسبت به قضاوت آنها نه گلایه ای داریم و نه اعتراضی.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار