• کد خبر:۱۰۷۶۵۰
مربی تیم فوتبال نود ارومیه گفت: از تیم داوری با وجود اینکه در این بازی با ما مهربانه رفتار نکرد اما بابت قضاوتش تشکر می کنم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ فرهاد فضلی مربی تیم فوتبال نود ارومیه پس از برتری تیمش در مقابل گل ریحان البرز در خصوص این بازی اظهار داشت : من مربی تیم هستم و در این شرایط سخت به تیمم کمک کردم تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم امیدوارم سرمربی برگردد و تیمش را تحویل بگیرد.

فضلی افزود : بیاتلو گفت مشکلاتی دارد و نمی تواند یک هفته کنار تیم باشد. با مدیریت صحبت می کنیم و امیدواریم که وی به تیم بازگردد و بتواند به نود کمک کند.

مربی نود ارومیه اضافه کرد : اگر همت کرده و دست به دست هم دهیم می توانیم به هدفی که داریم برسیم در فصل جاری همچین بازی جذاب و زیبا را ندیده بودیم که جا دارد از بازیکنان تیم تشکر کنم.

وی در خصوص بازی بیان داشت : بازی برای بسیار سخت و سرنوشت سازی بود هر دو تیم برای برد به زمین مسابقه آمده بودند. به کادرفنی تیم حریف تبریک می گویم تیم خوبی دارند و از لحاظ نفرات از بازیکنان باتجربه ای بهره می برند و در قیاس مهره ای نیمکت این تیم پرمهره تر از نیمکت ما بود.

فضلی افزود : پس از باخت برابر آرمان گهر شرایط بدی داشتیم به همین دلیل در نیمه اول بازی با گل ریحان برنامه داشتیم تا گلی را دریافت نکنیم و فکر می کنم دو تیم در نیمه اول محتاطانه بازی کردند اما در نیمه دوم با توجه به اینکه به سه امتیاز بازی نیاز مبرمی داشتیم با تغییر برنامه بر روی دروازه حریف حمله کردیم و خدا را شکر که توانستیم همان دقایق ابتدایی بازی به ۲ گل دست یابیم.

او در خصوص داوری بازی نیز گفت : از تیم داوری با وجود اینکه در این بازی با ما مهربانه رفتار نکرد اما بابت قضاوتش تشکر می کنم.

مربی تیم فوتبال نود ارومیه اظهار داشت : این ۲ هفته برای ما مخصوصا برای یحیی بهاری خیلی سخت گذشت این برد را به مدیرعامل باشگاه تقدیم می کنم که واقعا در ۲ هفته اخیر فشارات زیادی را تحمل کرد تا تیم به حالت اولیه خود بازگردد.

وی بیان کرد : امیدوارم که روند رو به مثبت‌مان ادامه دار باشد به آینده این تیم امیدوار هستم و باید دست به دست هم بدهیم تا به هدف‌مان برسیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار