• کد خبر:۱۰۷۶۸۵
کاپیتان تیم فوتبال نود ارومیه گفت: برای تحقق رویای صعود به لیگ برتر تا آخرین ثانیه و لحظه خواهیم جنگید و امیدواریم که بتوانیم کوچکترین حق خود یعنی صعود به لیگ برتر را از فوتبال بگیریم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمد زینالی در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه نود ارومیه در خصوص پیروزی پرگل تیمش در مصاف با گل ریحان گفت: مسائلی همچون کیفیت چمن ورزشگاه شهید باکری شرایط را برای ما در این دیدار سخت کرده بود‌ اما بسیار خوشحالیم که توانستیم با غیرت و همدلی بازیکنان و کادرفنی ۳ امتیاز مسابقه را از آن خود کردیم‌.

وی با تاکید بر اینکه کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال نود ارومیه برای صعود به لیگ برتر هم قسم شده‌اند، افزود: برای تحقق رویای صعود به لیگ برتر تا آخرین ثانیه و لحظه خواهیم جنگید و امیدواریم که بتوانیم کوچکترین حق خود یعنی صعود به لیگ برتر را از فوتبال بگیریم.

کاپیتان تیم فوتبال نود ارومیه در خصوص آمادگی این تیم برای ۶ مسابقه پایانی تصریح کرد: تعطیلی ۳ ماهه مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا تاثیر منفی بر کیفیت فنی رقابت‌ها گذاشته اما‌ با دانش کادرفنی تیم نود توانسته‌ایم شرایط آمادگی تیم را حفظ کنیم.

محمد زینالی در پایان خاطر نشان کرد: آقایان بهاری، بیاتلو، اعضای کادرفنی و تمامی بازیکنان زحمات سخت و شبانه روزی برای تیم کشیده‌اند، امیدواریم در ۶ هفته پایانی با حمایت مسئولان و دعای هواداران جشن صعود به لیگ برتر را بگیریم‌.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار