• کد خبر:۱۰۷۷۱۸
باشگاه شهرداری ماهشهر به شایعه عدم حضور برخی تیم ها در مسابقات لیگ دسته دوم واکنش نشان داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرماهشهر، شنیدن شایعاتی مبنی بر کناره گیری برخی تیم های لیگ دویی اعتراض تیم ها را برانگیخته است. غلامحسین قنواتی مدیرعامل باشگاه شهرداری امروز در این خصوص گفت: متاسفانه زمزمه هایی درباره عدم حضور برخی تیم ها برای ادامه برگزاری لیگ شنیده میشود که این موضوع به لحاظ حرفه ای و اخلاقی قابل قبول نیست و میتواند سلامت لیگ را به خطر بیاندازد.

قنواتی ادامه داد: از همین الان مراتب اعتراض خود را به مقامات سازمان لیگ و فدراسیون اعلام میکنیم و این موضوع را دیروز به اتفاق مدیران عامل چند تیم دیگر تصمیم گیری کردیم. عدم حضور تیم ها و دادن سه امتیاز مفت و مجانی به حریفان در این هفته های پایانی به هیچ عنوان منطقی و عادلانه نیست و تیم هایی مثل ما که در کورس صعود هستیم از این مسئله بطور کامل ضرر خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه شهرداری بندرماهشهر خاطرنشان کرد: امیدوارم که این مسئله ختم به خیر گردد تا بتوانیم با آرامش ذهنی در مسابقات حاضر شویم و بدون هیچگونه شائبه ای به ادامه کار بپردازیم.

رییس امور ورزش شهرداری در پایان درباره تغییرات کادرفنی گفت: متاسفانه شرایط با آقای پاشازاده خوب پیش نرفت و مجبور شدیم عذر ایشان را بخواهیم و کار را به آقای شیرعلی سرمربی جوان و بومی خود بسپاریم که در حال حاضر با کمترین هزینه ها در حال انجام امور است. باید به بومی ها بها داد تا بتوانیم آینده منطقه را تضمین کنیم و پس از سالها کار را به یک سرمربی بومی سپردیم و انشاالله بتوانیم در هفته های پایانی نتایج مناسبی بگیریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار