• کد خبر:۱۰۷۷۶۴
مدیر تیم فوتبال گل گهر سیرجان از شکایت این باشگاه به خاطر عملکرد ضعیف داور در مسابقه با پیکان خبر داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ باشگاه گل گهر سیرجان قصد دارد به علت اشتباهات فاحش داوری از قاضی میدان مسابقه این تیم مقابل پیکان شکایت کند.

حیدر افسری در خصوص اشتباهات داوری مسابقه گل گهر مقابل پیکان گفت: تیم داوری مسابقه مخصوصا کمک داور اول دو اشتباه فاحش در این بازی داشت و همین دو اشتباه کافی بود تا نتیجه بازی به نفع حریف رقم بخورد و ما قطعا از عملکرد داور به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شکایت خواهیم کرد.

مدیر تیم فوتبال گل گهر تصریح کرد: روی گل اول آنها توپ سانتر شده صد درصد از خط اوت دروازه رد شده بود اما کمک داور دستور به ادامه بازی داد و چون دفاع ما به خاطر اوت ایستاده بود، آنها دروازه ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ باز کردند. در نیمه دوم هم ضربه سر بازیکن ما وارد دروازه حریف شد اما داور گل سالم ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قبول نکرد و در حالی که توپ وارد دروازه شده بود، دروازه‌بان آنها توپ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برگرداند و داور هم دستور به ادامه بازی داد.

وی تاکید کرد: در این صحنه حتی دروازه حریف هم به تصمیم داور می‌خندید. ما به داور گفتیم که این توپ درون دروازه بوده و اعتراض کردیم، اما او گفت ان‌شاءالله ما اشتباه نکرده باشیم. بعد از بازی هم که به آنها اعتراض کردیم به ما گفتند ببخشید ما اشتباه کرده بودیم.

افسری اضافه کرد: قطعا به خاطر این دو اشتباه که باعث رقم خوردن نتیجه به سود حریف شد از تیم داوری مسابقه شکایت می‌کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار