• کد خبر:۱۰۷۷۶۷
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: می‌توانستیم مقابل صنعت نفت پیروز شویم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمود فکری بعد از تساوی یک بر یک مقابل نفت آبادان در نشست خبری گفت:  خسته نباشید به نفت آبادان می‌گویم بازی خوبی ارائه دادند و یک امتیاز هم از این مسابقه گرفتند. به بازیکنان خودم خسته نباشید می‌گویم. بازیکنان نساجی با تمام وجود دویدند و تلاش کردند. با توجه به هوای شرجی و گرمای هوا بازیکنان ما خوب بازی کردند. در هر دو نیمه موقعیت‌های گلزنی خوبی خلق کردند و می‌توانستیم پیروز شویم. بعد از دو برد خارج از خانه که داشتیم. 

وی افزود: در مجموع بازی خوبی ارائه دادیم. سه بازی خارج از خانه پشت سرهم داشتیم که بخت با ما یار نبود که برای سومین بار پیروز شویم. موقعیت‌های ما از حریف بیشتر بود ولی هر دو تیم موقعیت خلق کردند. امیدوارم بازیکنان نساجی در آینده قدر این موقعیت‌ها را بیشتر بدانند و جایی که می‌توانیم پیروز شویم سه امتیاز را بگیریم حتی در خانه حریف. 

فکری در مورد برگزاری مسابقات در دوران کرونا گفت: در زمان تعطیلی لیگ و چه حالا که لیگ شروع شده ویروس وجود دارد. در ماه‌های آینده این ویروس را داریم و ورزشکاران و باشگاه‌ها باید حواس‌شان بیشتر باشد تا الگویی برای مردم باشند که مردم مسایل بهداشتی را بهتر رعایت کنند. فکر می‌کنم مسابقات باید برگزار شود تا تکلیف بازی‌ها مشخص شود و امیدوارم با انجام مسابقات مشکلی برای هیچکس پیش نیاید و همه به سلامت بازی ‌ها را به پایان برسانیم.

سرمربی نساجی در مورد بازی آینده اظهار داشت: هفته بعد با نفت مسجدسلیمان بازی داریم که یکی از تیم‌های خوب لیگ است و نتایج خوبی گرفته و امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم و در این بازی خانگی هم پیروز شویم.

وی در مورد  اعتراض به داور گفت: روی یک ضد حمله روی بازیکن ما خطا شد که به نظرم داور باید به او کارت زرد می‌داد که مشکل خاصی نبود و بعد از بازی هم پیام حیدری داور مسابقه قانون را برایم توضیح دادند و به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. گاهی در جریان بازی اعتراض به داور طبیعی است. امروز تیم داوری در مجموع خوب بود. 

فکری در مورد حاضر نشدن فولاد در مسابقه هفته قبل گفت:  ما آماده بازی بودیم و گرم کردیم و به میدان هم رفتیم اما حریف‌مان در میدان حاضر شد. الحمدالله در فوتبال ما هیچ دروغی نیست و به همین دلیل هم فوتبال مان پیشرفت می‌کند و خیر و برکت هم زیاد شده  زیراهیچ دروغی در فوتبال‌مان نداریم!امیدوارم با همین روش پیش برویم و به آنچه در فوتبال‌مان می‌خواهیم می‌رسیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار