• کد خبر:۱۰۷۸۱۶
مجید ایوبی کاپیتان تیم فوتبال قشقایی شیراز گفت: هواداران قشقایی یکی از بهترین های فوتبال ایران می باشند که حتی وقتی تیمشان نتیجه را واگذار می کند بازیکنان را مورد حمایت قرار می دهند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مجید ایوبی کاپیتان تیم فوتبال قشقایی شیراز پس از بازی تیمش برابر علم و ادب تبریز در خصوص بازی اظهار داشت : بازی سختی بود که موفق شدیم این بازی را با سه امتیاز پشت سر بگذاریم حریف آمده بود که فقط دفاع کند توانستیم موقعیت های خوبی ایجاد کنیم ولی بیشتر موقعیت هایمان تبدیل به گل نشد.

ایوبی افزود : خدا را شکر که سه امتیاز را کسب کردیم و بازیکنان‌مان با سلامت کامل از زمین بازی خارج شدند در مجموع بازی خوبی بود.

کاپیتان تیم فوتبال قشقایی در خصوص بازی هفته آینده این تیم برابر رایکا بابل بیان داشت : در فصل جاری می خواهیم شرایطی را رقم بزنیم که تیم در میانه جدول و در بین ۸ تیم بالای جدول باشد. بازی رایکا نیز بازی سختی است چرا که این تیم در پایان جدول تلاش می کند تا از منطقه سقوط فرار کند و به طور قطع می آید تا با حداکثر امتیاز بازی را به پایان برساند اما در مقابل ما تیم قشقایی هستیم و امیدواریم که با کسب سه امتیاز بازی هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

وی در پایان گفت : هواداران قشقایی یکی از بهترین های فوتبال ایران می باشند که حتی وقتی تیمشان نتیجه را واگذار می کند بازیکنان را مورد حمایت قرار می دهند آنها یکی از موثرترین و متعصب ترین هواداران فوتبال در ایران هستند امیدواریم که با مساعدت مدیران استانی این تیم فصل آینده به لیگ برتر صعود کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار