• کد خبر:۱۰۷۸۲۱
مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با اعلام اینکه ناداوری ها بر علیه سپیدرود و به سود رقبای جدولی انگار تعمدی است گفت: ما با پاشازاده کارمان را ادامه می دهیم و از شهرداری بوشهر شکایت خواهیم کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت و به نقل از سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، افشین ناظمی با تأکید بر اینکه حق خوری های سیستماتیک دارد ریشه سپیدرود را می خشکاند اظهار داشت: اشتباهات داوری برعلیه ما از اشتباه گذشته است و به تعمد تبدیل شده که یک سویش بر علیه ما و سوی دیگر به نفع رقیبان جدولی ما سوت می خورد.

مدیرعامل سپیدرود رشت با بیان اینکه در کرج مدافع گل ریحان چنان اسپکی می زدی که شهرام محمودی در تیم ملی والیبال توانایی اش را ندارد عنوان کرد: داور جلوی چشمش پنالتی ما را نمی گیرد و تمام سوت هایش به ضرر ماست و بعد در یک مسابقه دیگر سر هیچ و پوچ از دقیقه ۴۰ دو بازیکن به نفع رقیب جدولی ما اخراج می شوند و از اعلام یک پنالتی هم به ضررشان چشم پوشی می شود.

وی با اعلام اینکه هنوز فوتبالی های رشتی خاطره تلخ بازی فجر سپاسی – ملوان را در شیراز از یاد نبرده اند گفت: کسی که در مسابقه رفت نیم ساعت زمین فوتبال را با پارک شهر اشتباه گرفته بود و درون زمین جولان می داد و بازی را متوقف کرد و باشگاهش سال هاست با رانت دولتی و حمایت روسای هیات ها در ادوار مختلف و فدراسیون تا امروز نفس کشیده برای ما دم از اخلاق می زند.

ناظمی با دعوت از کمیته انضباطی و اخلاق در آنالیز مسابقه روز گذشته ملوان – مس افزود: در رشت اعضای کادر و بازیکنان و خبرنگاران را به ورزشگاه راه نمی دهند و آن وقت ۱۰ درصد جمعیت انزلی در ورزشگاه هستند و با هر سوتی به زمین هم می ریزند و متاسفانه غوغاسالاری و بی اخلاقی به یک شاخصه نتیجه گیری تبدیل شده که البته ما سپیدرودیم و مکتب ما اجازه هر کاری به ما نمی دهد.

بازیکن پیشین باشگاه سپیدرود با اشاره به پیشینه باشگاهش گفت: سپیدرود توسط مرحوم صومی با وفاداری به مکتب شاهین که استوار بر اخلاق جوانمردانه و روح تمیز ورزش بود بنیان گذاشته شد و اگر می خواستیم مثل بعضی تیم ها تن به هربی اخلاقی بدهیم سال های زیادی را در فراموشخانه لیگ روزگار نمی گذراندیم. نام ما سپیدرود است و از شکست خوردن نمی ترسیم اما در تلاش کردن هرگز شکست نمی خوریم و ایستاده مردن را از بزرگترهای خود به ارث برده ایم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با اعلام حمایت کامل از مهدی پاشازاده و ماندنش در سپیدرود بر خلاف شایعه های چند روز اخیر تصریح کرد: ایشان با ما قرارداد دارد و آینده ورزشی او و سپیدرود با هم گره خورده است و بدون شک اتقاقات خوبی با ادامه روند همکاری برای هر دو طرف خواهد افتاد و حالا حالاها طرفین با هم کار دارند.

ناظمی با انتقاد از مدیریت باشگاه شهرداری بوشهر برای مذاکره با مربی یک باشگاه دیگر در شب مسابقه حساس این تیم ابراز داشت: حق شکایت برای ما محفوظ است و امروز با مسئولان فدراسیون در این ارتباط صحبت کردیم و قرار نیست یک تیم تازه از راه رسیده برای ماندن دست به هر حرکت غیر اخلاقی بزند و بدون تردید سپیدرود این اتفاقات را پیگیری خواهد کرد و با اینکه مسئولان بلند پایه بوشهر با من تماس گرفتند ضمن احترام به مردم خونگرم جنوب اما نمی توانم از حق سپیدرود گذشت کنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار