• کد خبر:۱۰۷۸۲۵
چرا کمیته انضباطی در برابر اتفاقات لیگ یک سکوت کرده است؛
  • ۲۲:۳۱
  • ۲۳/تير/۱۳۹۹

علیزاده: ارکان قضایی ورود نکنند از طریق مجلس پیگیر حق و حقوق‌مان خواهیم بود

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان از سکوت کمیته انضباطی در برابر اتفاقات پیش آمده در رقابت های لیگ دسته اول انتقاد شدیدی کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ علی علیزاده پس از بازی مس رفسنجان مقابل ملوان بندر انزلی اظهار داشت : داور این دیدار با ما بی رحم بود. از علی صفایی که داور لیگ برتری است، بعید بود در این بازی حساس این همه اشتباه داشته و یک جانبه سوت بزند.صفایی می بایست  قضاوت عادلانه تری انجام می داد تیم ما در شرایطی حساس قرار دارد که از شروع فصل هزینه های بسیاری را انجام دادیم تا مس رفسنجان پس از 14 سال به لیگ برتر صعود کند و این حق مردم فهیم شهید پرور رفسنجان است.ما جوابگوی مردم شریف رفسنجانیم از حقمان به هیج‌ وجه کوتاه نمی آییم.

علیزاده افزود: مس رفسنجان متعلق به مردم دیار فاتحان اروند است. شهر رفسنجان در همه جهات رشادت ها نشان داده است. دچرا باید این داور چنین کاری را با مس رفسنجان انجام دهد.مطمئنا باشگاه از آقای صفایی شکایت خواهد کرد و باید جوابگوی اشتباهات خود باشد.من شخصا بعد از بازی رفتم تشکر کردم و خسته نباشید به ایشان گفتم اما وقتی فیلم بازی را دیدیم باعث تعجب ما شد که داور لیگ برتری چنین سوتی را زده است.

علیزاده در مورد حضور هواداران در ورزشگاه نیز گفت: ما هفته گذشته در رفسنجان با بهترین شکل و طبق قانون و پروتکل های بهداشتی بازی را برگزار کردیم و با مسئولین سازمان لیگ همکاری لازم را داشتیم و نگذاشتیم کسی بدون هماهنگی وارد ورزشگاه شود حتی پرسنل باشگاه نیز نتوانستند به ورزشگاه بیایند و بازی را از نزدیک ببینند حتی باعث دلخوری پیشکسوتان باشگاه شدیم اما در ورزشگاه تختی انزلی چنین چیزی مشاهده نکردیم فارق به ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر در ورشگاه بودند اگه نمی توانند کنترل کنند این حق برای همه تیم ها داده شود از مسئولین سازمان لیگ کمیته داوران کمیته انضباطی می خواهیم ورود کنند به این مسائل چرا سکوت می کنند چندین مربی به راحتی اعلام می کنند که دست هایی پشت پرده می باشد حتی مصاحبه هم کردند چرا ورود نمی کنند.

وی بیان داشت: ما از مردم و هوادارلن تیم ملوان گله ای نداریم چون آنها هم نگران تیم شان هستند و برایشان مهم است که در ورزشگاه حضور پیدا کنند. در رفسنجان هم هواداران نگران تیم محبوبشان هستند و می خواهند که بازی این تیم مقابل تیم های دیگر را تماشا کنند اما صحبت من با مسئولین برگزاری است که چرا برخی باشگاه ها قانون منع حضور تماشاگر در ورزشگاه را رعایت نکرده و مسئولین امر هم سکوت می کنند؟ شک نکنید اگر سازمان لیگ یا کمیته انضباطی ورود نکند ما از طریق نماینده محترم شهرمان از طریق مجلس ورود خواهیم کرد و حق مردم انقلابی شهید پرور را خواهیم گرفت شک نکنید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار