• کد خبر:۱۰۷۹۱۳
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: داور دیدار با ذوب‌آهن ۳ پنالتی اعلام و ۲ بازیکن را اخراج کرد که این تصمیمات شجاعت می‌خواهد و داور نشان داد این شجاعت را دارد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، هومن افاضلی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش برابر ذوب‌آهن در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار داشت: بازی سختی بود چون فکر می‌کنم 7 ماهی بود که نبرده بودیم. زمان کوتاهی برای کار با بازیکنان داشتم و تنها نکات فنی کوچکی را با آنها تمرین کرده بودیم اما این نکات را خیلی خوب در زمین پیاده کردند.

وی افزود: شرایط بازیکنان از نظر انگیزشی کمی تغییر کرد و فکر می‌کنم امروز با تمام وجود بازی کردند، چون در فوتبال بسیار مهم است که بازیکنان تمام انرژی خود را به زمین بیاورند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی ادامه داد: بازیکنانم در تمام 90 دقیقه با تمرکز بازی کردند؛ چه در نیمه اول که حمله می‌کردیم و شرایط بازی خوب بود و چه در اواخر نیمه دوم که ذوب‌آهن به ما فشار آورد و بازی را خوب کنترل کردیم. طبیعتاً در اواخر بازی صاحب توپ نبودیم اما بازی را کنترل کرده و فضای زیادی به بازیکنان حریف ندادیم و با وجود اینکه بازیکنان ذوب‌آهن چند توپ خیلی خوب به محوطه جریمه ما آوردند اما نتوانستند موقعیت گلزنی ایجاد کنند که نشان‌دهنده تمرکز بالای بازیکنان ما بود.

افاضلی گفت: در مجموع از عملکرد بازیکنانم مقابل ذوب‌آهن راضی هستم، البته ماشین‌سازی هنوز خیلی کار دارد و باید برخی موارد در تیم تغییر کند اما در مجموع بازیکنانم برای شروع فوق‌العاده بازی کردند؛ از آنها ممنونم چون بازیکنان ماشین‌سازی با شرف و با غیرت هستند.

وی درباره اتفاقات متعدد بازی و اعتراض 2 تیم به داوری بیان کرد: به هر حال تیم‌ها همیشه با داور اختلاف نظر دارند. داور این مسابقه 3 پنالتی اعلام و 2 بازیکن را اخراج کرد که این تصمیمات شجاعت می‌خواهد و داور نشان داد این شجاعت را دارد ولی برای اینکه بفهمیم این تصمیمات درست بود یا نه؛ باید فیلم بازی را ببینیم. تمام کسانی که درگیر بازی هستند در طول بازی احساسی هستند. فوتبال شرایط خاصی دارد و احساسات زیادی در آن دخیل است که بدون این احساسات فوتبال اصلاً فوتبال نمی‌شود، بنابراین باید صبر کنیم و ببینیم شرایط به چه شکل می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره دومین مسابقه اخیر خود در اصفهان تصریح کرد: همه چیز در اصفهان فوق‌العاده است؛ شهر زیبای اصفهان هتل‌های خوب و مردم مهمان‌نوازی دارد و امکانات زمین تمرین و مسابقه هم خوب بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار