• کد خبر:۱۰۷۹۱۴
مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: تا زمانی که دو تیم فوتبال بازی می‌کردند، مسابقه جوانمردانه بود اما حریف رو به وقت‌کشی آورد و بازی از کنترل داور خارج شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، حسن استکی پس از شکست 2 بر یک تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار داشت: تا زمانی که دو تیم فوتبال بازی می‌کردند، مسابقه جوانمردانه و قوی بود اما زمانی که حریف رو به وقت‌کشی آورد و بازی از کنترل داور خارج شد متأسفانه داور هم نمی‌توانست کاری کند.

وی با اشاره به گل تیمش که مردود اعلام شد، افزود: من از روی نیمکت نظر نمی‌دهم و فیلم گل را دیده‌اند و توپ صد درصد به شکم بازیکن ما برخورد کرده، در حالی که داور آن را مردود اعلام کرد و متأسفانه کمک داور در این صحنه به داور کمک نکرد، اما در نیمه اول کمک داور پرچم می‌زند و پنالتی اعلام می‌کند.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان ادامه داد: در حال حاضر بازی‌ها بسیار حساس است و باید داورانی را انتخاب کنند که تجربه داشته باشد. آقای خورشیدی هفته گذشته بازی بسیار سختی را سوت زد و در حالی که شاهین بوشهر 5 گل خورده بود و ما برنده بازی بودیم حتی یک نفر به داور اعتراض نکرد چون خورشیدی داوری باتجربه است.

استکی در اعتراض به اتفاقات دیدار با ماشین‌سازی اضافه کرد: این دیگر فوتبال نیست و باید بعد از بازی درباره چیزهای دیگر صحبت کنند و نظر دهند و به نظر من این فوتبال دیگر از مباحث فنی خارج است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار