• کد خبر:۱۰۸۰۰۷
برنامه هفته های سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم و یک مسابقه معوقه از هفته دوازدهم لیگ دسته سه فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، با صدور مجوز های لازم از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش و تاکید فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران بر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی تمامی باشگاه ها و هیات های فوتبال برنامه سه هفته از مسابقات لیگ دسته سه به شرح زیر اعلام شد:

معوقه از هفته دوازدهم: پنجشنبه ۹ مرداد ۹۹

شهید مولایی قائمشهر – پاس گیلان- ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه شهدا ساری

هفته سیزدهم - سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۹

نگین سناباد مشهد – مهاجرنوین مشهد- ساعت ۱۹-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
سپاهان نوین اصفهان – بویر احمد یاسوج - ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
شهرداری نوشهر – ویستا توربین تهران- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا نوشهر
آبی پوشان ذولفقارکاشان - آذرکوثرتبریز- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه امیرکبیرکاشان
تازان تهران – ۰۴ بیرجند- ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه غدیر تهران
دماوند آمل – شهید مولایی قایمشهر- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا سیمرغ
عقاب تهران – فرهنگ ایثار آستارا - ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد تهران
پاراگ تهران – جوان نوین ساری ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه شهید کشوری تهران
شهرداری اردبیل – پیشگامان فنون پارس ساعت ۱۹:۴۵-  ورزشگاه تختی اردبیل
یزد لوله – شاهین بندر عامری ساعت ۲۰:۱۵-  ورزشگاه شهید نصیری یزد
اسقلال شوش – سپاهان نوین ایذه ساعت ۲۰:۳۰-  ورزشگاه تختی شوش

چهارشنبه ۱۵ مرداد 

ستاره سرخ کاشان – کیان تهران- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد.

هفته چهاردهم - یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۹

نگین سناباد مشهد -  پاراگ تهران ساعت ۱۸:۵۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
۰۴ بیرجند -  ستاره سرخ کاشان ساعت ۱۸:۵۰-  ورزشگاه آزادی بیرجند
بویر احمد یاسوج -  سپاهان نوین ایذه ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
دماوند آمل -  عقاب تهران - ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا سیمرغ
کیان تهران -  شهرداری نوشهر ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
جوان نوین ساری -  تازان تهران - ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا ساری
ویستا توربین تهران -  مهاجرنوین مشهد - ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه غدیر تهران
پیشگامان فنون پارس – پاس گیلان ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
فرهنگ ایثار آستارا  -  آبی پوشان ذولفقارکاشان ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه سردارجنگل رشت
آذرکوثرتبریز -  شهرداری اردبیل  - ساعت ۱۹:۵۰-  ورزشگاه شهرداری تبریز
شاهین بندر عامری -  برق ۳ فاز شیراز - ساعت ۲۰:۱۵-  ورزشگاه شهید مهدوی  بوشهر
اسقلال شوش – خلیج فارس میناب ساعت ۲۰:۳۰-  ورزشگاه تختی شوش

هفته پانزدهم - پنجشنبه ۲۳ مرداد

مهاجرنوین مشهد -  پاراگ تهران ساعت ۱۸:۵۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
شهید مولایی قائمشهر -  عقاب تهران ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه شهدا ساری
آبی پوشان ذوالفقار کاشان -  دماوند آمل ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه امیرکبیر کاشان
شهرداری نوشهر - ۰۴ بیرجند ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه شهدا نوشهر
سپاهان نوین ایذه -  خلیج فارس میناب ساعت ۲۰:۳۰-  ورزشگاه تختی اهواز
سپاهان نوین اصفهان -  شاهین بندر عامری ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
تازان تهران -   نگین سناباد مشهد ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه غدیر تهران
شهرداری اردبیل -  فرهنگ ایثار آستارا ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه تختی اردبیل
پاس گیلان -  آذر کوثر تبریز ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه سردارجنگل رشت
یزد لوله -  استقلال شوش ساعت ۲۰-  ورزشگاه شهید نصیری  یزد

جمعه ۲۴ مرداد

ستاره سرخ کاشان -  جوان نوین ساری ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
ویستا توربین تهران -  کیان تهران ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه غدیر تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار