• کد خبر:۱۰۸۱۰۰
سرمربی شهرداری بندرعباس غیبت تیم ملی حفاری اهواز در برابر تیم پاس همدان در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را ناجوانمردانه دانست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ابراهیم باعثی پس از برتری تیمش مقابل شهرداری بندرماهشهر در خصوص بازی اظهار داشت : تعطیلات کرونایی سبب شد که تیم ها با افت شدیدی مواجه شوند و این مسئله به همراه مثبت شدن تست کرونای ۱۲ بازیکن ما مزید بر علت شد تا در دو هفته اخیر نتوانیم بهتر کار کنیم.

باعثی افزود : قبل از شیوع کرونا روندی که تیم ما در پیش گرفته بود روندی مثبت بود که با شیوع این ویروس و پیش آمدن تعطیلات تاثیرات منفی روی تیم ما گذاشت.

سرمربی شهرداری بندرعباس بیان داشت : با تدابیر مدیران باشگاه قبل از شروع ادامه مسابقات اردوی آماده سازی چند روزه در تهران به خاطر شرایط آب و هوایی بهتر از بندرعباس برپا کردیم و ۳ بازی تدارکاتی در این اردو برگزار کردیم که کمک زیادی به ما در روند آماده سازی تیم کرد.

وی اضافه کرد : کم کم به روند قبل از تعطیلات کرونایی نزدیک می شویم اما با این وجود از لحاظ بازیکن با کمبود مواجه هستیم و زمانی که یک بازیکن را به دلیل محرومیت یا مصدومیت از دست بدهیم دیگر در جایگزین آن بازیکن با مشکل مواجه می شویم چرا که نمی توانیم بازیکنی در سطح آن بازیکن جایگزین وی کنیم.

سرمربی شهرداری بندرعباس در خصوص نتایج مطلوب اخیر این تیم بیان داشت : از زمانی که تیم را تحویل گرفتم از لحاظ امتیازگیری خوب عمل کردیم و در رقابت با تیم چوکا رقابت تنگاتنگی داشتیم.

باعثی در پاسخ به این سوال که چه اهدافی را دنبال می کنند گفت : امتیازات در جدول نزدیک بهم است و سعی می کنیم در بازی های باقی مانده از وجود بازیکنانی بهره مند شویم که در مسابقات از آنها کمتر استفاده کرده بودیم تیم ما از لحاظ سقوط خیالش راحت است چرا که با امتیاز بالا نسبت به تیم های پایین جدول در رتبه خوبی قرار گرفته ایم تیم ملی حفاری با غیبتش در بازی مقابل پاس همه معادلات را بهم ریخت.

وی افزود : انجام چنین کارهایی حوانمردانه نیست همانطور که ما به مصاف حریفان حتی بیرون از خانه می رویم انتظار داریم که سایر تیم ها نیز برابر حریفان خود حاضر شوند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار