• کد خبر:۱۰۸۱۲۳
محل برگزاری دیدار دو تیم مس شهربابک و پاس همدان مشخص شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دو تیم مس شهربابک و پاس همدان روز یکشنبه ۱۲ مردادماه در چارچوب مسابقات هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور حساس ترین بازی این هفته از رقابت ها را در فاصله ۲ هفته مانده به پایان مسابقات برگزار خواهند کرد.

پاس همدان در حال حاضر با ۴۲ امتیاز در رتبه دوم جدول رده بندی گروه دوم رقابت ها قرار دارد و در صورتی که بازی پیش رو را با برد پشت سر بگذارد و آن سو تیم شهرداری بندرعباس نتواند حداکثر امتیاز دیدار برابر نفت امیدیه را کسب کند تیم پاس اولین تیمی خواهد بود که به مرحله پلی آف رقابت های فصل جاری لیگ دسته دوم باشگاه های کشور صعود خواهد کرد.

در حالیکه با توجه به مشکل نور ورزشگاه اختصاصی شهدای مس شهربابک قرار بود بازی های خانگی و باقی مانده مس شهربابک در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان برگزار شود اما تداخل زمان و ساعت بازی این تیم با بازی تیم لیگ یکی مس رفسنجان سازمان لیگ را مجبور کرد تا مکان برگزاری بازی مس شهربابک را تغییر دهد.

بر پایه این گزارش؛ قرار است دیدار حساس دو تیم مس شهربابک و پاس همدان روز یکشنبه ۱۲ مردادماه در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان برگزار شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار