• کد خبر:۱۰۸۱۲۹
رسول خطیبی یک جلسه محروم شد؛
  • ۲۳:۴۴
  • ۰۷/مرداد/۱۳۹۹

اعلام رای دیدار جنجالی هوادار - آلومینیوم اراک

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص پرونده مطروحه دیدار هوادار تهران - آلومینیوم اراک اعلام کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دیدار دو تیم هوادار و آلومینیوم اراک از سری مسابقات هفته سی‌ام رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور برگزار و تخلفاتی از سوی حسین عبدی مبنی بر اعتراض مکرر و فحاشی به داور که منجر به اخراج گردید صورت گرفت وی دو جلسه از همراهی تیمش محروم و به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محسن اسلامیان مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک به دلیل اهانت و اعتراض به داور پس از پایان مسابقه با توبیخ کتبی مواجه و ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی شد.

محمود خرمزی مربی تیم آلومینیوم اراک به دلیل اهانت به داور که منجر به اخراج وی شد با توبیخ کتبی روبرو و ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی شد.

رسول خطیبی سرمربی تیم آلومینیوم اراک به دلیل رفتار غیر ورزشی، فحاشی و اهانت یک جلسه از همراهی تیمش محروم و ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی شد.

میثم مجیدی، محمد آشتیانی، محمدرضا قویدل، بازیکنان آلومینیوم اراک هر کدام به دلیل رفتار غیر ورزشی با توبیخ کتبی مواجه و ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی شدند.

باشگاه آلومینیوم اراک نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی بازیکنان و مربیان خود به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رضا فرهمند سرپرست آلومینیوم اراک به‌ علت رفتار غیرورزشی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

میثم آقایی بازیکن این تیم به‌دلیل رفتار غیرورزشی و اهانت دو بازی از حضور در ترکیب تیمش محروم و به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

امیر خطیبی از اعضای تیم آلومینیوم اراک به‌دلیل ایراد صدمه بدنی به مامور نیروی انتظامی، فحاشی و حمله به داور مسابقه و ایراد خسارت به رختکن ورزشگاه شهدای اسلامشهر به‌مدت شش ماه از حضور در استادیوم‌های ورزشی محروم شد.

ضمنا نماینده لیگ یکی استان مرکزی به‌علت سوء رفتار تیمی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم شد.

به گزارش دی اسپورت؛ با توجه به رای قطعی کمیته انضباطی در خصوص محرومیت رسول خطیبی وی در دیدار برابر ملوان نمی تواند روی نیمکت نشسته و تیمش را هدایت کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار