• کد خبر:۱۰۸۱۴۸
بعثت کرمانشاه 1 - سردار بوکان صفر؛
  • ۲۲:۱۹
  • ۰۵/مرداد/۱۳۹۹

دربی غرب کشور به کام کرمانشاهی ها

دربی غرب کشور با برتری بعثت کرمانشاه پایان پذیرفت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در هفته بیست و سوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور دو تیم بعثت کرمانشاه و سردار بوکان در ورزشگاه آزادی کرمانشاه به مصاف هم رفتند که در پایان بعثتی ها با یک گل از سد رقیب هم زبان خود گذشتند.

فرشید استحقاری مربی سابق نساجی مازندران و بادران تهران در این بازی روی نیمکت بعثت کرمانشاه نشسته بود که به نظر بازی حساب شده و منطقی بعثتی ها بی ارتباط به این حضور پر رنگ نبود.

با توجه به حساسیت بازی؛ دو تیم دقایق ابتدایی بازی را متعادل شروع کردند تا اینکه در دقیقه 9 ایوب سبحانی پور توانست روی پرتاب دستی بلند با یک بغل پای ساده دروازه سردار بوکان را باز کند. پس از این گل بوکانی ها مقداری جلو کشیدند و خطراتی را روی دروازه بعثتی ها به وجود آوردند.

در ادامه باز هم بازی متعادل شد ولی نفوذهای حمید نوری مهاجم تند و تیز بعثت کرمانشاه بسیار زهردار بود و خط دفاعی سردار را به زحمت می انداخت.
داور بازی با توجه به گرم بودن هوا در نیمه نخست و نیمه دوم بازی را متوقف کرد تا بازیکنان آبی بنوشند.

در دقایق پایانی نیمه نخست بازی بسیار زیبایی از دو تیم شاهد بودیم که در حساس ترین آن ها پوریا خضری در محوطه جریمه سردار بوکان در یک موقعیت تک به تک می توانست اختلاف را به دو گل افزایش دهد ولی با بی دقتی توپ را درست به دستان دروازه بان کوبید؛ همین توپی که خضری قدر آن را ندانست برگشت و چیزی نمانده بود که بوکانی ها کار را به تساوی بکشند ولی مهار خوب میلاد قمری باعث شد تا توپ راهی کرنر شود.

ضربه کرنر ارسالی خطرناک سردار بوکان چیزی نمانده بود آن ها را در شلوغی محوطه جریمه به گل تساوی برساند اما در آخرین لحظه کاپیتان بعثت کرمانشاه؛میلاد رستمی توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید تا نیمه نخست با برتری کرمانشاهی ها به پایان برسد.

نکته قابل توجهی که به شدت در نیمه نخست به چشم میامد مصدومیت مداوم بازیکنان هر دو تیم بود که به خوبی بیانگر عدم آمادگی آن ها بخاطر تعطیلات مسابقات بود.

درنیمه دوم دو تیم تلاش های زیادی برای گل زدن انجام دادند که در این بین حملات بعثت کرمانشاه زهردار تر بود و در چند صحنه می توانستند اختلاف گل ها را به 2 و 3گل برسانند که با بی دقتی هافبک ها و مهاجمان این موقعیت ها یکی پس از دیگری به هدر می رفت البته بوکانی ها نیز از سمت راست نفوذهای بسیار خطرناکی را به خط دفاعی بعثت انجام می دادند ولی ضربه نهایی آن ها دقت کافی را نداشت.

بازی با همان نتیجه1 بر 0 به سود بعثت کرمانشاه پایان پذیرفت تا اندکی شانس این تیم برای بقا در لیگ دسته دوم بیشتر شود.

هفته آینده بازی های سرنوشت سازی در بوشهر و بوکان برای تیم های در معرض سقوط برگزار می شود که کسب یک پیروزی در این دیدارهای رو در رو میتواند معادلات را تا حد زیادی به نفع تیم های پیروز تغییر دهد.

البته در این گروه روی کاغذ حتی مس شهر بابک هم که در رده چهارم جدول قرار دارد می تواند گزینه سقوط باشد.
در انتهای این جدول ایرانجوان بوشهر با 26 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد؛سردار بوکان با 26 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به ایرانجوان در مکان دوازدهم قراردارد؛ملی حفاری اهواز با 25 امتیاز سیزدهم و بعثت کرمانشاه با 23 امتیاز در قعر جدول قراردارد که باید دید در پایان هفته بیست و ششم دو تیم سقوط کننده به لیگ دسته سوم چه تیم های خواهند بود.

خبرنگار:علیرضا یاوری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار