• کد خبر:۱۰۸۱۵۱
مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: . مالک هر دو تیم تبریزی هر دو باشگاه را با یک چشم نگاه می کند و برای تیم ماشین سازی کم نمی گذارد
به گزارش وب سایت دی اسپورت، حمیدرضا عبداللهی اظهار داشت: هومن افاضلی دوران نقاهت بیماری را پشت سر گذاشته و از بیمارستان مرخص شد. حال عمومی ایشان هم خوب است و در کنار تیم حضور دارند و مثل همیشه تیم را هدایت خواهند کرد.
وی در مورد وضعیت تیم ماشین سازی تبریز گفت: در بازی با گل گهر در دقایق پایانی باختیم در حالیکه باید در آن بازی برنده می شدیم در طول هفته بازیکنان با شرایط بهتری تمرین کردند و اماده مبارزه برای بازی با سایپا هستیم و امیدوارم تلاش مان همراه با نتیجه باشد.
مربی ماشین سازی تصریح کرد: پالس هایی که از بزرگتر های باشگاه دریافت می کنیم و صحبت هایی که می کنند مایه خوشحالی و آرامش تیم است. مالک هر دو تیم تبریزی هر دو باشگاه را با یک چشم نگاه می کند و برای تیم ماشین سازی کم نمی گذارد و این جای قدر دانی دارد. امیدوارم تیم ماشین سازی با موفقیت و جایگاهی که برای تیم درست می کنند سطح بازیکنان و تیم ما بیشتر از قبل در فوتبال دیده شود.
عبدالهی در مورد وضعیت تیم سایپا گفت: سایپا تیمی ریشه دار و قدیمی در فوتبال کشورمان است. یکی از تیم های خوب ایران بوده و مربی خوب، با اخلاق، وفادار خودش در این فصل استفاده کرده است. صادقی سبک خودش را در تیم سایپا اجرا کرده و فوتبالی صاحب سبک را ارایه می کند. شناخت خوبی از بازیکنان و تیم خودش دارد اما در طول هفته ما با صلابت تمرین کرده ایم و اراده و میل ما پیروزی در این مسابقه است و امیدوارم همراه با بازی زیبا حداکثر امتیاز را بگیریم.
وی افزود: در فوتبال ایران هرچقدر خوب و زیبا بازی کنی اما بدون نتیجه ارزشی ندارد. مثل بازی با گل گهر که امار بازی حکم به برتری ما می داد اما متاسفانه سه امتیاز بازی را در لحظات آخر بر اثر یک اتفاق و روی یک ضربه ایستگاهی از دست دادیم. با توکل برخدا و نبوغ و تلاش بازیکنان به دنبال گرفتن حداکثر امتیاز هستیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها