• کد خبر:۱۰۸۱۶۲
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تأکید کرد که ذهنیت باخت از بازیکنان تیمش دور شده است و آنها برای موفقیت ملوان در زمین مسابقه می‌جنگند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ اکبر میثاقیان درباره نتایج خوب ملوان بندرانزلی در هفته‌های اخیر و اینکه آنها تا حدودی از منطقه سقوط فاصله گرفته‌اند، گفت: همان روزی که به ملوان آمدم، به این موضوع اشاره کردم که جای این تیم ریشه‌دار در لیگ دسته اول و پایین جدول نیست و همه هواداران این تیم آرزو دارند که دوباره این تیم را در لیگ برتر ببینند. ما باید قدم به قدم جلو برویم و بازی به بازی به اهداف‌مان فکر کنیم. ملوان از پنج بازی 10 امتیاز گرفته است و بازیکنان هم در این مدت خیلی تلاش کردند تا شرایط تیم بهتر شود، همین‌طور مسئولان باشگاه که باید از پژمان نوری و مازیار زارع بابت تلاش‌های‌شان تشکر کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا قرار گرفتن در رده چهاردهم جدول خیال ملوان را بابت ماندن در لیگ راحت کرده است؟»، خاطر نشان کرد: خودتان می‌بینید که فاصله‌ها چقدر نزدیک است و ما باید در بازی‌های باقیمانده هم امتیاز بگیریم. تمام بازی‌هایی که برگزار کردیم سخت بود و همچنان هم بازی‌های سختی در پیش داریم، ولی می‌جنگیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. خوشبختانه ذهنیت باخت هم از بازیکنان ما دور شده است و آنها برای موفقیت ملوان در زمین مسابقه می‌جنگند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به بازی حساس تیمش برابر آلومینیوم اراک در زمین حریف اظهار داشت: همه بازی‌های سخت است، مثل همین بازی. آنها چشم به صعود دارند و می‌خواهد در خانه برنده شوند، ما هم با توجه به شرایطی که داریم دنبال امتیاز گرفتن هستیم و باید با کمترین اشتباه بازی کنیم. من از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم می‌خواهم که در این هفته‌های حساس نظارت دقیقی روی مسابقات از هر لحاظ داشته باشند تا حق هیچ تیمی ضایع نشود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها