• کد خبر:۱۰۸۱۶۷
ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز دلایل تساوی خانگی تیمش مقابل پیکان را تشریح کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، ساکت الهامی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال تراکتور تبریز مقابل پیکان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر اظهار داشت: بازی سخت و حساسی بود و روز گذشته در کنفرانس خبری به این موضوع اشاره کردیم که هر دو تیم برای سهمیه و بقا می‌جنگند. همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد بازی سختی از آب درآمد. موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم، اما نتوانستیم به آن چیزی که می‌خواهیم، برسیم. اگر موقعیت‌های‌مان به گل تبدیل می‌شد، می‌توانستیم دست پر از زمین خارج شویم و سه امتیاز را بگیریم. از این ناراحتم که شرمنده هواداران شدیم، اما قول می‌دهم که در سه بازی دیگر جبران کنیم.

وی در ادامه افزود: این دیدار می‌توانست جهش خوبی برای ادامه راه تراکتور باشد، اما زیبایی‌های فوتبال همین است. نمی‌توانم به بازیکنانم خرده بگیرم، چون تلاش کردند و زحمت کشیدند، اما نتوانستند سه امتیاز را بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه چرا تیمش موقعیت‌های زیادی را از دست داد، گفت: پیکان 10 نفره دفاع می‌کرد و با این شرایط هم صاحب موقعیت‌های زیادی شدیم. آنها یک توپ روی دروازه ما آوردند که در آن صحنه نیز شانس آوردند. این، یکی از بازی‌های خوب تیم تراکتور بود، اما ثمره کار به بار ننشست. اگر نتیجه‌ای کسب نشده و اتفاقی افتاده است، مقصر من هستم. امیدوارم در ادامه راه و در سه هفته پایانی لیگ بتوانیم جبران کنیم.

الهامی در مورد داوری این دیدار تصریح کرد: به رضا کرمانشاهی و همکارانش خسته نباشید می‌گویم، اما سوت‌های مکرر و خطاهایی بازیکنان پیکان نگذاشتند حملات کلاسیک ما شکل بگیرد. گلر آنها از دقیقه دوم، زمان بازی را می‌گرفت. دفاع کردن یک هنر است و به ویسی تبریک می‌گویم، چون این مدل بازی کردن یک نوع فوتبال است.

وی ادامه داد: وقت‌کُشی، سوت‌های مکرر و خطاهای بازیکنان پیکان اجازه کار را نمی‌داد و فکر نمی‌کنم وقت‌های مفید بازی بالای 35 دقیقه بوده باشد. بازیکنان تیم پیکان روی زمین خوابیده بودند و وقت را می‌کُشتند. با این حال، به تیم عبدالله ویسی تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند. جایگاه واقعی پیکان اینجا نیست و می‌تواند بهتر باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها