• کد خبر:۱۰۸۱۶۸
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: با توجه به اینکه ذوب‌آهن وضعیت مناسبی در جدول نداشت امشب احساسی بازی کرد، در حالی که کیفیت فردی بازیکنان این تیم بسیار خوب است و رتبه فعلی جایگاه واقعی ذوب‌آهن نیست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مهدی تارتار پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر ذوب‌آهن در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی عجیبی بود. بازی را خوب آغاز کردیم و به گل هم رسیدیم اما نمی‌دانم چرا در ادامه به خصوص در نیمه نخست تیمم در لاک دفاعی فرو رفت.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در نیمه نخست گلی دریافت نکردیم، افزود: در نیمه دوم بازی تقریباً متعادل شد اما در یکی از حملات حریف، ذوب‌آهن به دلیل اشتباه بازیکنان ما به گل رسید.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ادامه داد: با توجه به اینکه ذوب‌آهن وضعیت مناسبی در جدول نداشت امشب احساسی بازی کرد، در حالی که کیفیت فردی بازیکنان این تیم بسیار خوب است و رتبه فعلی جایگاه واقعی ذوب‌آهن نیست.

وی گفت: ذوب‌آهن از نظر ساختار، مدیریت و بازیکن تیم بسیار خوبی است و حیف است که برای سهمیه نمی‌جنگد.

تارتار بیان کرد: پس از گل ذوب‌آهن تیمم بازی را اداره کرد و در سیستم خود تغییراتی هم دادیم. تعویض‌ها را نیز با هدف ضربه زدن به حریف بود که اتفاقاً یکی از بازیکنان تعویضی هم باعث اخراج مدافع حریف شد. البته زمان زیادی برای زدن گل برتری نداشتیم و نتیجه مساوی هم برای ما بد نیست.

وی در پاسخ به اینکه آیا گل تیمش در موقعیت آفساید به ثمر رسید، تصریح کرد: اصلا؛ گروه آنالیز تیم بین دو نیمه فیلم گل را برای ما ارسال کرد که نشان می‌داد گل آفساید نبود  که حاصل کار خوب کمک‌داور بود و از گروه داوری تشکر می‌کنم. با توجه به اتفاقاتی که هفته گذشته برای ذوب‌آهن رخ داد، طبیعی بود که آقای خورشیدی با ذوب‌آهن کمی مهربان‌تر باشد اما داوری خوبی را شاهد بودیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار