• کد خبر:۱۰۸۱۷۹
مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: با توجه به شرایط مسابقات و جدول لیگ از کمیته انضباطی درخواست داریم تا مسئله استفاده نیروی زمینی از 2 بازیکن غیرمجاز ورود کرده و سریع رسیدگی کنند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص اعتراض و ادعای این باشگاه نسبت به استفاده تیم نیروی زمینی از دو بازیکن غیرمجاز اظهار داشت : پس از بازی برابر نیروی زمینی که متاسفانه با باخت ما همراه شد متوجه شدیم که دو بازیکن این تیم مشکل سربازی دارند توانستیم این موضوع را بررسی کرده و یک سری اطلاعات را کسب کنیم.

نوری افزود : پس از کسب اطلاعات استعلام های لازم را انجام دادیم و مشخص شد که دو بازیکن این تیم سرباز فراری هستند. کدی که برای بازیکنان این تیم صادر شده است متعلق به نیروی زمینی نیست در زمان اعزام یک بازیکن کد نیروی هوایی و یک بازیکن کد نیروی دریایی دریافت کرده اند و باید در این بخش ها مشغول به خدمت می شدند.

مدیرعامل ملوان ادامه داد : وقتی در سیستم نام این دو بازیکن زده می شود امریه ورزشی برای آنها نشان داده نمی شود که بتوانند در تیم نیروی زمینی بازی کنند که مسلما بازی این ۲ بازیکن خلاف قانون است.

وی بیان داشت : با توجه به شرایط مسابقات و جدول لیگ از کمیته انضباطی درخواست داریم تا به این مسئله ورود کرده و سریع رسیدگی کنند.

نوری گفت : در آئین نامه انضباطی آمده است که اگر به مسائل این چنینی پس از پایان مسابقات رسیدگی شود چیزی به تیم مقابل نمی رسد به همین دلیل تقاضا داریم که خیلی زود این مسئله بررسی شود چرا که غیر از ما چند تیم دیگر درگیر این موضوع خواهند شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها