• کد خبر:۱۰۸۱۸۰
سرمربی تیم نیروی زمینی تهران گفت: از پژمان نوری هم برای اینکه فوتبالی هستم خواهش می کنم که برای تیم حاشیه نسازند چرا که این مسائل پایانی ندارد و احساس می کنم طرح و ادعای این مسائل بیشتر به شبیه یک بازی است چرا که تیم ما هوادار ندارد به همین دلیل می خواهند آرامش تیم ما را بهم بریزند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ امیدرضا روانخواه در خصوص ادعای باشگاه ملوان در خصوص استفاده نیروی زمینی از ۲ بازیکن غیرمجاز اظهار داشت : باشگاه ملوان طوری ادعا می کند که انگار ما خدایی نکرده بازیکن دوپینگی یا از بازیکن صغرسنی استفاده کرده ایم. اول اینکه فوتبال پایه نیست و فوتبال بزرگسالان است و دوم اینکه وقتی می گوییم ارتش شامل نیروهای زمینی، هوایی، دریایی و پدافند می شود و اگر بازیکنی سرباز باشد و کد سربازی‌اش برای هر کدام از این بخش ها صادر می شود ما می توانیم جذب کرده و از آن استفاده کنیم.

روانخواه افزود : نمی دانم منظور باشگاه ملوان از اینکه می گویند سرباز فراری چیست و وقتی بازیکن سربازی برای تیمش بازی می کند یعنی سرباز است که بازی می کند و فرار نکرده است.

سرمربی نیروی زمینی ادامه داد : ۲ بازیکن ما امریه ورزشی را دارند از پژمان نوری هم برای اینکه فوتبالی هستم خواهش می کنم که برای تیم حاشیه نسازند چرا که این مسائل پایانی ندارد و احساس می کنم طرح و ادعای این مسائل بیشتر به شبیه یک بازی است چرا که تیم ما هوادار ندارد به همین دلیل می خواهند آرامش تیم ما را بهم بریزند.

وی اضافه کرد: مطمئنا نمی گذاریم این اتفاق را رقم بزنند و ما تا روز آخر لیگ با تمام توان بازی خواهیم کرد.

روانخواه بیان داشت : ما و ملوان از خانواده ارتش هستیم از اینکه چنین مسائلی را مطرح می کنند ناراحت هستیم. احتمالا کدهای اشتباهی به ملوانی ها داده اند و آنها با توجه به شرایط جدولی موجود به این فکر افتاده اند که الان این بهترین موقعیت است که می توانند از آن استفاده کنند.

وی در پایان گفت : در فوتبال فسادهای زیادی وجود دارد اما اگر قرار است به فساد در فوتبال رسیدگی شود واقعا رسیدگی کنند نه اینکه به تیم نظامی و ۲ بازیکن سربازی که از اول فصل بدون چشم داشت برای تیم خود بازی می کند و سربازی خود را می گذارند حاشیه بسازند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار