• کد خبر:۱۰۸۱۸۲
اختصاصی دی اسپورت؛

اعلام اسامی داوران هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم

اسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.
اعلام اسامی داوران هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است : 

یکشنبه ۱۲ مردادماه ۹۹

سردار بوکان - ملی حفاری اهواز - ساعت ۲۰ - ورزشگاه شهیدباکری ارومیه

محمدرضا مهرگان - حسن یوسفی صفت - پویان خشنود - امیرمحمد فتحی نژاد - ناظر داوری : ایرج امین فر 

ایران جوان بوشهر - بعثت کرمانشاه - ساعت ۲۰:۲۰ - ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر

مسعود حقیقی - عباس سعادت - نوید عسکری - احسان رفیعی - ناظر داوری : جواد شرفی

مس شهربابک - پاس همدان - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه امام علی سیرجان

امیر آرمند - میثم باهوش - مهدی اکبرزاده - علیرضا نورالهی - ناظر داوری : علیرضا کناری

نفت و گاز گچساران - چوکا تالش - ساعت ۲۰:۳۰ - ورزشگاه شهدای نفت گچساران

سیدامین خداداد پور - مازیار معتمدنیا - پیام نصیری - حمید طیب - ناظر داوری : رحیم مهرپیشه

نفت امیدیه - شهرداری بندرعباس - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

بهروز محمدی مطلق - سامان انبازپور - امید امیری - وحید درازیان - ناظر داوری : محمدرضا امینی

شهدای رزکان البرز - شهدای بابلسر - ساعت ۱۹:۴۵ - ورزشگاه انقلاب کرج

فرزین تمیزی - مهرداد نجفی - محسن حکیم - اسماعیل نیساری - علیرضا رجبلو

شهرداری ماهشهر - شهرداری بم - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه شهدای ماهشهر

حسین امیدی - مجتبی طاهری - مجید عالیپور - سیدابراهیم موسوی - ناظر داوری : فرهاد خوشنواز

سه شنبه ۱۴ مردادماه ۹۹

مس نوین کرمان - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۹ - ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

غلامرضا ادیبی - علیرضا صیاد - امیر امیری - محمود اصغری - ناظر داوری : قاسم واحدی

شهرداری آستارا - اتحاد کامیاران - ساعت ۱۹:۵۰ - ورزشگاه تختی انزلی

فرهاد قاسمی - حمید صحرایی - محمود گل محمدی - سالار نظریان - ناظر داوری : شاهین حاج بابایی

کاسپین قزوین - میلادمهر تهران - ساعت ۱۹:۴۵ - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

میلاد کهزادی - هیمن نوربخش - فرشید ساعدی - هیمن نوجوان - ناظر داوری : محمدحسین ابراهیمی

فولادنوین اهواز - امید گناوه - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه اختصاصی فولاد

سجاد یاری - علی معصومی - سامان فلاوند - حمید جودکی - ناظر داوری : مجید شمس

استقلال ملاثانی - شهیدقندی یزد - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه تختی اهواز

رضا کریمی - عدنان پیروی - علی فرزان منش - حجت حیدری - ناظر داوری : یدالله جهانبازی

اترک بجنورد - شهرداری فومن - ساعت ۱۹:۱۵ - ورزشگاه ۱۷ مهر بجنورد

سعید رضایی - علی فغانی - مسعود دهقان - محمد سندگل - ناظر داوری : محمدحسین اسدی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار