• کد خبر:۱۰۸۱۸۳
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم از تعلیق برگزاری مسابقات دو هفته پایانی گروه دوم لیگ دسته دوم تا اطلاع ثانوی خبر داد‌.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مهرداد شفیعی راد مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم در خصوص مثبت شدن تست کرونای تعدادی از بازیکنان و کادرفنی پاس همدان با تایید این خبر در گفتگو با وب سایت دی اسپورت اظهار داشت : با توجه به مدارکی که پاس همدان به ستاد مقابله با کرونا در ورزش ارائه داده بود بررسی های لازم توسط این ستاد انجام شرد که نهایتا صبح امروز این ستاد به صورت مکتوب به ما اعلام کرد که طبق پروتکل ها تعداد مبتلایان این تیم به مرز ۲۵% رسیده و بایستی کلیه بازیکنان و عوامل تیم قرنطینه شوند و بازی این تیم در هفته جاری برابر مس شهربابک به تعویق بیفتد.

شفیعی راد ادامه داد : با توجه به تعویق بازی مس شهربابک و پاس همدان برگزاری مسابقات دو هفته پایانی گروه دوم نیز تا اطلاع ثانوی تعلیق و پس از برگزاری بازی مس شهربابک و پاس همدان این مسابقات نیز برگزار خواهد شد.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان تیم پاس از لحاظ تست کرونا راستی آزمایی شده اند گفت : فکر می کنم این اتفاق افتاده و پاسی ها در آزمایشگاه مورد تایید سازمان لیگ تست کرونا داده اند.

وی در خصوص اینکه از زمان شروع ادامه مسابقات رعایت پروتکل ها چگونه بوده است بیان کرد : تیم ها و سازمان لیگ در حد توان با یکدیگر همکاری لازم را داشته اند و در این زمینه و از لحاظ ورزشگاه های میزبان مشکل خاصی نداشتیم اما شرایطی باید ایجاد شود که در فصل آینده تیم ها بتوانند در ورزشگاه های خودشان میزبان مسابقات خانگی‌شان باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار