• کد خبر:۱۰۸۱۹۵
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: گل گهر واقعا نشان داد می‌تواند در فوتبال ایران بزرگی کند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، جواد نکونام در نشست خبری پس از تساوی مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: تشکر می‌کنم از تقدیری که از من و تیم ما داشتند. واقعا این کارها در فوتبال ما جایش خالی است. گل گهر واقعا نشان داد می‌تواند در فوتبال ایران بزرگی کند. امیدوارم الگویی برای باشگاه‌های دیگر باشد. خیلی از باشگاه‌ها باید این کار را انجام بدهند. امیدوارم این فرهنگ در همه جا جا بیفتد که بتوانیم مهمان نواز خوبی باشیم.

نکونام ادامه داد: باشگاه گل‌گهر نشان داد علی‌رغم اینکه امسال به لیگ برتر آمده‌اند این کارها برای‌شان ارزشی است. خیلی خوشحالم و از صمیم قلب از آنها تشکر می‌کنم. از رئیس کارخانه و مدیرعامل و مسئولینی که این کار زیبا را انجام دادند تشکر می‌کنم. 

سرمربی فولاد در مورد این بازی عنوان کرد:‌ تیم‌ها شناخت کافی از هم دارند. می‌دانستیم گل‌گهر برای سقوط نکردن بازی می‌کند و ما هم برای سهمیه بازی کردیم. به خاطر همین بازی حساسیت‌های جدول را در خودش داشت و بازیکنان استرس داشتند و این شرایط را برای هر دو تیم سخت می‌کرد. وقتی بازی مستقیم می‌شود شرایط برای را برای دو تیم سخت می‌کند. این بازی‌ها بازی‌هایی هستند که هر تیمی از تک موقعیت‌ها استفاده کند می‌تواند برنده شود. بازی پایاپای بود ما در ضربات ایستگاهی کم دقت بودیم اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم به گل‌گهر ضربه بزنیم و نتیجه بازی را به نفع خودمان رقم بزنیم ولی تیم گل‌گهر هم تیم پرمهره و خوبی است به نظرم بچه‌های ما خیلی زحمت کشیدند.

وی افزود: اگر دقت کنید چون بازی عقب‌افتاده داشتیم 3-4 روز یکبار بازی می‌کنیم و از این شهر به آن شهر می‌رویم. متأسفانه این شرایط را برای ما سخت است. آخر فصل بعد از یک سال و اندی که یک لیگ فرسایشی برای بازیکنان شده شرایط را سخت کرده، با همه این تفاسیر باید زحمت بکشیم، تلاش کنیم تا ان‌شاءالله در چهار بازی باقی مانده بهترین نتیجه را بگیریم. هر اتفاقی هم افتاد بعد از آن تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

سرمربی فولاد در مورد داوری مسابقه عنوان کرد: خیلی خوب داوری کردند و بازی تحت کنترل‌شان بود. یک داوری فوق‌العاده داشتند و به آنها خسته نباشید می‌گویم. هیچ مشکل و ایرادی نبود. دیدیم دو تیم اعتراضی هم نداشتند شاید اعتراض‌های ساده و جزیی بود که نشان می‌دهد حیدری قضاوت خیلی خوبی داشت و به او خسته نباشید می‌گویم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار