• کد خبر:۱۰۸۲۰۶
کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه ۲ هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را اعلام کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه ۲ هفته پایانی مسابقات گروه اول لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را منتشر و و اعلام برنامه ۲ هفته پایانی مسابقات گروه دوم را به آینده و پس از تعیین و تکلیف وضعیت تیم فوتبال پاس همدان موکول کرد.

برنامه مسابقات ۲ هفته پایانی گروه اول به شرح زیر است :

سه شنبه ۲۱ مردادماه ۹۹

شهیدقندی یزد - فولادنوین اهواز - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه شهیدنصیری یزد
شهرداری آستارا - شهرداری همدان - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه تختی بندرانزلی
خیبر خرم آباد - استقلال ملاثانی - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه تختی خرم آباد
میلادمهر تهران - مس نوین کرمان - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه غدیر تهران
امید گناوه - اترک بجنورد - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر
آوالان کامیاران - شهرداری فومن - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه ملک نیا سنندج

پنجشنبه ۲۳ مردادماه

شهدای بابلسر - شهرداری بندرماهشهر - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه هفت تیر بابل
پاس همدان - چوکا تالش - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه حاجی بابایی همدان
شهرداری بندرعباس - نفت و گاز گچساران - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مس شهربابک - سردار بوکان - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
ملی حفاری اهواز - ایران‌جوان بوشهر - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه تختی اهواز
بعثت کرمانشاه - شهدای رزکان کرج - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه آزادی کرمانشاه
شهرداری بم - نفت امیدیه - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه فجر بم

سه شنبه ۲۸ مردادماه ۹۹

اترک بجنورد - شهیدقندی یزد - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
استقلال ملاثانی - میلادمهر تهران - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه تختی اهواز
کاسپین قزوین - شهرداری آستارا - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
فولادنوین اهواز - خیبر خرم آباد - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه اختصاصی فولاد
شهرداری همدان - آوالان کامیاران - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه شهدای قدس همدان
شهرداری فومن - امید گناوه - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه عضدی رشت

جمعه ۳۱ مردادماه

شهدای رزکان کرج - ملی حفاری اهواز - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه انقلاب کرج
سردار بوکان - پاس همدان - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه شهیدباکری ارومیه
نفت و گاز گچساران - شهرداری بم - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه شهدای نفت گچساران
چوکا تالش - شهرداری بندرعباس - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهرداری بندرماهشهر - بعثت کرمانشاه - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه شهدای بندرماهشهر
ایران‌جوان بوشهر - مس شهربابک - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر
نفت امیدیه - شهدای بابلسر - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار