• کد خبر:۱۰۸۲۱۵
نیروی زمینی ۱- مس کرمان ۲؛
  • ۲۲:۲۹
  • ۱۲/مرداد/۱۳۹۹

سرنوشت صعود در دستان کرمانی ها / مس به بازی سرنوشت ساز رسید

مس کرمان با پیروزی مقابل نیروی زمینی شانس خود را برای صعود به لیگ برتر افزایش داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛، در چارچوب دیدارهای هفته سی و دوم لیگ یک، تیم‌های نیروی زمینی تهران و مس کرمان از ساعت ۱۹:۳۰ امروز با قضاوت علی بای در استادیوم غدیر تهران به مصاف هم رفتند.
 
شاگردان امید روانخواه بازی را توفانی آغاز کردند و در دقیقه ۳ با شوت بهرام احمدی، بازیکن چپ‌پای خود به گل  اول مقابل مس کرمان مدعی صعود رسیدند.

مسی‌ها که نمی‌خواستند در این مقطع از فصل حتی یک امتیاز از دست بدهند، بلافاصله نمایش هجومی را در دستور کار قرار دادند و تنها دو دقیقه پس از دریافت گل، روی فرار تند و تیز یاسر فیضی از بین مدافعان نیروی زمینی و برخوردی که این مهاجم بلندقامت با دروازه‌بان حریف داشت، صاحب پنالتی شدند.

مهرداد قنبری پنالتی به دست آمده برای مس کرمان را در دقیقه ۶ تبدیل به گل کرد تا کار به تساوی کشیده شود ولی در دقیقه ۱۲ نزدیک بود نیروی زمینی دوباره پیش بیفتد که این بار شوت بازیکن این تیم به تیرک دروازه مس اصابت کرد.

شاگردان سید مجتبی حسینی پس از ایجاد حملات خطرناک، بالاخره موفق شدند در دقیقه ۳۰ روی کار تیمی و پاس در عمق حسین شنانی، با شوت دقیق مهدی عسگری گل دوم را بزنند و با برتری نیمه اول را تمام کنند. 

لحظات ابتدایی نیمه دوم بدون موقعیت جدی همراه بود، اما در دقیقه ۶۵ حمله بازیکنان نیروی زمینی با سانتر تند و تیز علی خدادادی تبدیل به یک فرصت خطرناک شد که توپ از مقابل دروازه مس به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۳ خطای شدید بازیکن نیروی زمینی بخاطر خطای شدید و منجر به شکستگی سر پوریا غلامی، از زمین اخراج شد تا روانخواه با یک بازیکن کمتر تیمش را در لحظات پایانی هدایت کند.

نیروی زمینی در دقایق پایانی دو موقعیت جدی به وجود آورد که با خوش‌شانسی مسی‌ها توپ تبدیل به گل نشد و در دقیقه ۸۶ نیز بهرام رشیدفرخی به دلیل دریافت دومین کارت زرد از زمین اخراج شد تا دو تیم ۱۰ نفره شوند.

در نهایت شاگردان مجتبی حسینی موفق شدند در یک بازی دشوار خارج از خانه به پیروزی ۲ بر یک مقابل نیروی زمینی تهران که یکی از گزینه‌های سقوط است، دست پیدا کنند و با ۶۰ امتیاز در جایگاه دوم جدول لیگ یک بمانند؛ حالا آنها اگر در هفته آینده و جدال بسیار حساس مقابل آلومینیوم اراک رده سومی به برد برسند، صعودشان را قطعی خواهند کرد.

مس رفسنجان امروز صعودش را به لیگ برتر قطعی کرد و در صورتی که مس کرمان هم به این مهم برسد و گل‌گهر سیرجان نیز در لیگ برتر بماند، در لیگ بیستم استان کرمان ۳ تیم لیگ برتری خواهد داشت!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار