• کد خبر:۱۰۸۲۲۱
سرمربی نیروی زمینی تهران گفت : وقتی می بینم بازیکن جوانی دوران بازی در رده بزرگسالان را با من آغاز کرده است لذت می برم‌.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ امیدرضا روانخواه پس از شکست تیمش مقابل مس کرمان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : فوتبال دو بخش دارد بخش اول این است که باید کاری کنیم که تیم‌مان تیم برتر میدان باشد و گام بعدی نیز برنده شدن در یک مسابقه است که باید برنده شوی برای پیروزی فاکتورهای مهمی وجود دارد.

روانخواه افزود : در راستای برنده شدن در یک مسابقه باشگاه، شخصیت باشگاه و هزینه ای که طی فصل انجام می شود برای تحقی این مهم کمک می کند. باور کنید که در اکثر بازی ها تیم برتر میدان بودیم و در ایجاد موقعیت، موقعیت های بیشتری ایجاد کردیم و در مقابل به تیم حریف کمتر اجازه دادیم تا موقعیتی را که ایجاد کنند.

سرمربی نیروی زمینی تهران ادامه داد: در بازی امروز موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و در مقابل موقعیت کمتری به حریف دادیم دو گل دریافت کردیم که یک گل از روی نقطه پنالتی بود.

وی بیان داشت : بازیکنان جوان در ترکیب داریم که حضور در رده بزرگسال را با من و در فصل جاری تجربه می کنند و قبل از من تجربه حضور در تیم بزرگسالان را نداشتند.

روانخواه بیان کرد: تیم ما از لحاظ مالی تیمی نیست که بتواند بازیکنان تراز اول را جذب کند بنابراین ما فقط می توانیم از بازیکنان مستعد که حتی در تست ها شرکت می کنند استفاده کنیم مطمئن باشید اگر همین تیم برای فصل آینده حفظ شده و کمی حمایت شود می توانیم مدعی اصلی صعود باشیم.

وی اظهار داشت : در ۲ فصلی که در تیم نیروی زمینی بودم بارها شده است که با پیشنهادهای خوبی همراه بودم اما احساس می کنم فرصت زیادی برای مربیگری دارم و از همه مهم تر لذت می برم وقتی می بینم بازیکن جوانی دوران بازی در رده بزرگسالان را با من آغاز می کند که این بخش مهمی از مربیگری است‌.

سرمربی نیروی زمینی گفت : برای اینکه بازیکنان شخصیت بالایی برای موفقیت پیدا کنند بایستی امکانات زیادی در اختیار داشته باشیم. بازیکنان تیم شاید پیشنهاد خوبی برای فصل آینده دارند و این می تواند انگیزه آنها را برای بازی در هفته های پایانی پایین آید اما می دانم که تلاش زیادی را انجام داده و می دهند. امیدوارم در نهایت تیم نیروی زمینی در لیگ یک حفظ شود.

روانخواه در خصوص بازی های آینده تیمش گفت : مطمئنا در ۲ بازی آینده برای کسب ۳ امتیاز بازی به میدان خواهیم رفت امیدوارم که موفق باشیم و این تیم خوب و قدیمی را در لیگ یک حفظ کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار