• کد خبر:۱۰۸۲۲۲
مهاجم هوادار تهران گفت : سرمربی تیم روز به روز انگیزه بیشتری به من داده و اعتماد به نفس‌ام را بالا می برد تا از کوچکترین موقعیت ها استفاده کرده و آنها را تبدیل به گل کنم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ حمید کاظمی مهاجم تیم فوتبال هوادار پس از پایان بازی با رایکا بابل در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : بازی خوبی بود گل اول را زدیم و سعی کردیم از گلی که به ثمر رساندیم محافظت کنیم ولی روی غفلت گل تساوی را دریافت کردیم. بازیکنان تیم تلاش زیادی کردند و بازی را در دست گرفتیم خدا را شکر که توانستیم گل دوم را به ثمر رسانده و در نهایت سه امتیاز بازی را کسب کنیم‌.

کاظمی در خصوص گلزنی و افزایش تعداد گل های خود گفت: خدا را شکر با گلزنی برابر رایکا ۱۶ گله شدم و از همه مهم تر روند رو رشدی را که تیم در پیش گرفته ادامه داده و روز به روز ارتقا می دهد. گل زدن سخت است و به آن آسانی نیست که هر توپ و موقعیتی را تبدیل به گل کرد.

مهاجم هوادار افزود : خدا را شکر یک مربی بالای سر دارم که روز به روز انگیزه بیشتری به من داده و اعتماد به نفس‌ام را بالا می برد تا از کوچکترین موقعیت ها استفاده کرده و آنها را تبدیل به گل کنم.

وی در پایان گفت : اینکه بازیکنان تیم به این خودباوری رسیده اند که می توانتد در برابر تیم های بالای جدول و پایین جدول پیروز شوند از همه چیز ارزش بیشتری دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار