• کد خبر:۱۰۸۲۲۳
سرمربی قشقایی شیراز گفت : سیرجانی ها ۳ بازی اخیر خود را با برد پشت سر گذاشته بودند اما تیم ما در مقابل در ۳ هفته اخیر متحمل شکست شده بود و در شرایط نابرابری مقابل هم صف آرایی کردیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ رسول طهماسبی سرمربی قشقایی شیراز پس از تساوی مقابل آرمان گهرسیرجان در خصوص بازی اظهار داشت : جا دارد به بازیکنان خودم و تیم آرمان گهر خسته نباشید بگویم سیرجانی ها ۳ بازی اخیر خود را با برد پشت سر گذاشته بودند اما تیم ما در مقابل در ۳ هفته اخیر متحمل شکست شده بود و در شرایط نابرابری مقابل هم صف آرایی کردیم.

طهماسبی ادامه داد: در نیمه اول روی یک غفلت گل اول را دریافت کردیم اما در نیمه دوم نبض بازی را در دست گرفته و به گل رسیدیم می توانستیم بازی را به سود خود به پایان ببریم ولی متاسفانه این مهم تحقق نیافت.

سرمربی قشقایی بیان داشت : پس از ۳ هفته ناکامی بازیکنان به خودشان آمدند که خدا را شکر توانستیم در بازی برابر آرمان گهر یک امتیاز حساسی را کسب کنیم. امیدوارم در ۲ هفته پایانی لیگ شرایط بهتری را دنبال کنیم.

وی در خصوص تعویض های خود که یکی از آنها منجر به ثمر رسیدن گل اول قشقایی شد گفت : در نیمه دوم روی تعویض هایمان برنامه داشتیم و این مسئله را به بازیکنان گفته بودیم.

طهماسبی در مورد داوری این بازی نیز بیان کرد: طبیعی است که برای برخی صحنه ها باید اعتراض کرد اما در مجموع تیم داوری عملکرد خوبی داشتند امیدوارم که در بازی های آینده نیز بتوانند به همین شادابی قضاوت کنند‌.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار