• کد خبر:۱۰۸۲۲۴
روی ضدحملات موقعیت های خیلی خوبی را ایجاد کردیم؛
  • ۲۳:۳۱
  • ۱۲/مرداد/۱۳۹۹

شهبا: به فکر سه امتیاز بازی بودیم / قشقایی ما را تحت فشار گذاشت

سرمربی آرمان گهرسیرجان گفت : قشقایی ما را تحت فشار گذاشت و ما بر اثر این فشار گل تساوی را دریافت کردیم که اگر یک مقدار دقت کافی داشتیم می توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ قاسم شهبا پس از پایان بازی تیمش برابر قشقایی شیراز اظهار داشت : بازی بسیار سختی بود چرا که تیم قشقایی در این بازی بدنبال سه امتیاز بازی بود ما نیز در مقابل به فکر سه امتیاز بازی بودیم که برای تحقق این امر بازی زیبایی را ارائه دادیم و حتی به گل نیز دست یافتیم‌ اما این امر مهم تحقق نیافت.

شهبا افزود : با توجه به اینکه تیم قشقایی رو به بازی مستقیم آورد روی ضدحملات موقعیت های خیلی خوبی را ایجاد کردیم که اگر بازیکنان دقت لازم را داشتند می توانستیم به گل دوم و سوم دست یابیم اما این اتفاق نیفتاد.

سرمربی آرمان گهر ادامه داد: قشقایی ما را تحت فشار گذاشت و ما بر اثر این فشار گل تساوی را دریافت کردیم که اگر یک مقدار دقت کافی داشتیم می توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی اضافه کرد : تیم قشقایی در نیمه دوم خوب ظاهر شد آنها در کل تیم قابل احترامی هستند این تیم پس از دریافت گل رو به بازی مستقیم آورد که تا حدودی نیز موفق بود.

شهبا در خصوص داوری نیز گفت : امروز روز خوب تیم داوری بود چرا که آنها قضاوت خوبی داشتند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار